Orange is the new black 8 – kiedy będzie nowy sezon?

Serial Orange is the new black zyskał rzeszę fanów. Wielu z nich szuka informacji na temat, czy powstanie następny sezon, sezon 8. Na oficjalnych stronach oraz profilach serialu pojawiły się informacje na temat kontynuacji już w październiku 2018 roku. Specjalnie dla was sprawdzamy, co już wiadomo na temat następnej części.

Orange is the new black 8 – kiedy następny sezon?

Fani serialu na bieżąco śledzą informacje na temat kontynuacji. Niestety, ale musimy was zasmucić, gdyż nie mamy dobrej wiadomości na ten temat. Do tej pory nie wiadomo nic na temat następnej edycji. Producenci utrzymują, iż siódma seria była już tą ostatnią. Czy naprawdę będziemy musieli pożegnać się z naszymi ukochanymi bohaterami? Niestety, lecz 17 października w mediach społecznościowych aż huczało od wiadomości na temat, że sezonu ósmego nie będzie. Nawet obsada nagrała filmik pożegnalny dla swoich fanów. Aktorki nie kryły żalu, że będą tęsknić za produkcją i żal im kończyć serial.

Serial na podstawie książki Piper Kerman

Jak już wspominaliśmy, sezon 7 był ostatnim, który mieliśmy przyjemność oglądać. Ten serial powstał na podstawie książki pisarki Piper Kerman. Podzieliła się ona w niej swoimi doświadczeniami, które dotyczyły pobytu w więzieniu. Nic dziwnego więc, że serial stał się aż tak dużym hitem! Przypominamy tylko, że pierwszy odcinek pojawił się na platformie Netflix aż 6 lat temu! Tak, to właśnie w roku 2013 miał swój debiut. Nic dziwnego zatem, że od tamtego momentu zyskał szerokie grono swoich fanów! Serial może się nawet pochwalić aż kilkunastoma nagrodami, co więcej, miał aż 50 nominacji, nawet do Złotego Globu. To nie mały sukces!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Actual perfection. Throwback via @daniellaofjesus! #orangeforever

Post udostępniony przez Orange is the New Black (@oitnb)

Kontynuacja sezonu 7

Pamiętajmy jednak, że zawsze są szanse na kontynuację. W historii produkcji było wiele seriali, które miały się definitywnie zakończyć, jednak dla swoich fanów zostawały wznawiane. Może będzie tak też i w tym przypadku. Będziemy trzymać za to kciuki!

źródła zdjęć: Instagram, antyradio

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.