Najlepsze produkcje Netflix 2019: ranking! Możesz zagłosować

Najlepsze produkcje Netflix 2019! Popularny portal ranker.com rozpoczął głosowanie użytkowników na najlepsze produkcje Netflix z 2019 roku. Swoje typy może oddawać każdy. Sprawdź, jak do tej pory wyglądają wyniki, oraz to, czy twój gusty filmowy pokrywa się z gustem użytkowników z całego świata!

Netflix filmy 2019

W trwającym roku twórcy popularnej platformy Netflix nie próżnowali. Tamtejsze produkcje zyskują coraz więcej na popularności, a społeczeństwo świetnie je przyjmuje. Nie inaczej jest w przypadku krytyków, którzy także filmy z serwisu oceniają w sposób bardzo wysoki.

Warto przypomnieć, że największą zaletą Netflixa (oraz tym podobnych serwisów) jest fakt, że filmy można obejrzeć dosłownie w dowolnej chwili. Serwis dopasowuje się do użytkownika, a nie na odwrót. Pamiętacie czasy oglądania filmów jedynie w telewizji? Czy kojarzą się z czymś innym, niż trwające w nieskończoność reklamy?

Najlepsze produkcje Netflix 2019

Choć minęła dopiero połowa roku 2019, Netflix już zdążył wydać kilka mniej lub bardziej ciekawych produkcji swojego autorstwa. Serwis ranker.com rozpoczął głosowanie na najlepsze z nich. Użytkownicy mogą oddawać swoje głosy na ponad 30 tegorocznych propozycji! Wyniki są bardzo zróżnicowane.

Netflix najczęściej oglądane filmy

Jak dotąd, w rankingu prym wiedzie Podły, okrutny, zły. Co jednak ciekawe, a zarazem denerwujące i smutne – film ten nie jest dostępny w polskim serwisie Netflix! Żal jest o tyle większy, że zbiera on świetne opinie. W naszym kraju można obejrzeć go w kinach. Opowiada o historii jednego z najgroźniejszych amerykańskich seryjnych morderców. Główną rolę odgrywa tam Zac Effron.

Drugą pozycję zajmuje Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła. Google podaje, że dla 91% oglądających, film był naprawdę świetny. 

Trzecie miejsce zajmuje natomiast Chyba na pewno ty. Według Google, zadowolonych z obejrzenia produkcji było aż 95% oglądających. W rankingu jak dotąd, tytuł plasuje się na najniższym stopniu podium. Głównym wątkiem jest miłość, a strzałami amora trafiona została dawna para przyjaciół z dzieciństwa.

Perełki Netflixa

Propozycji jest jednak o wiele więcej. W ich skład wchodzą między innymi: O chłopcu, który ujarzmił wiatr, The Highwaymen, czy choćby Zabójczy Rejs.

Cały ranking i możliwość głosowania dostępna jest pod TYM LINKIEM. 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.