Wiktoria Gąsiewska: młoda gwiazda [WIEK, INSTAGRAM]

Wiktoria Gąsiewska młoda gwiazda, która karierę zawdzięcza głównie grze w popularnych serialach telewizyjnych. Jej fani często zastanawiają się, jak tak szybko zyskała sławę, mimo wieku w jakim aktualnie jest. Jej uroda jest urzekająca, a ona sama emanuje niezwykle pozytywną energią. Co jeszcze wiadomo na temat młodej gwiazdy Wiktorii Gąsiewskiej?

Wiktoria Gąsiewska [WIEK, RODZEŃSTWO]

Aktorka urodziła się 11 marca 1999 roku. Na świat przyszła w Warszawie. Ma trójkę rodzeństwa. Jej starszego brata Mateusza również możemy oglądać na ekranach telewizorów. Do tego młodszą siostrę i drugiego z braci. Jako mała dziewczynka była częścią zespołu artystycznego Gawęda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

💚#lime #outfit

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wiktoria Gąsiewska Rodzinka.pl

Debiutowała w serialach takich jak Na dobre i na złe i Rodzina zastępcza. Jednakże największą rozpoznawalność zagwarantowała jej rola w Rodzince.pl. Poznajemy ją tam jako Agatę. Na dużym ekranie po raz pierwszy wystąpiła w ekranizacji baśni pod tytułem Jasminum. Oprócz tego można była ją zobaczyć także w Katyniu, Afonii i pszczołach oraz Baby bump. Dodatkowo zajmuje się dubbingowaniem bajek i produkcji filmowych.

Wiktoria Gąsiewska programy

Razem ze swoim partnerem Adamem Zdrójkowskim wzięła udział w kilku programach. Jej umiejętności taneczne mogliśmy podziwiać ostatnio w Dance Dance Dance i Tańcu z gwiazdami. Co więcej para wystąpiła także razem w metamorfozie The Story od My Life. Historia naszego życia. Trzeba przyznać, że towarzyszyły im wtedy wielkie emocje i nie obyło się bez łez wzruszenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ale nas dziś poraziło to słoneczko 😎💛 #sunnyday #spacer

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski

Para zna się ze sobą już bardzo długo, jednak oficjalnie zaczęli spotykać się w kwietniu 2017 roku. Do tej pory ich związek przebiega bez zbędnych komplikacji, a młodzi aktorzy są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Dzielą ze sobą nie tylko życie prywatne, ale także zawodowe. Mianowicie w jednym z seriali, tak jak w prawdziwym życiu grają parę.

Wiktoria Gąsiewska Instagram

Wiktoria Gąsiewska młoda gwiazda na Instagramie prowadzi swój profil pod nazwą @wiktoria_gąsiewska. Aktualnie jej aktywność śledzi tam aż 744 tysiące ludzi! Nie brakuje tam pięknych zdjęć z wakacji, wspólnych z jej chłopakiem, a także takich z różnych kampanii nad jakimi pracuje.