Najgorsi ludzie, których spotkasz w pociągu!

Każdy kto musi codziennie poświęcić swój czas na dojazd do miejsca pracy, z pewnością doskonale zna te sytuacje! Najgorsi ludzie, których spotkacie w drodze do pracy to właśnie ci z pociągu. Wsiadając do takiego środka komunikacji czeka nas jedna wielka niespodzianka! Nigdy nie wiadomo, co nas tym razem zastanie. Najlepiej zatem przygotować się na najgorsze! Koniecznie zobaczcie, jakich współpasażerów możecie spotkać podczas codziennej drogi tym środkiem komunikacji.

Blokowanie wolnego miejsca

Znacie tych ludzi, którzy starają się być uprzejmi i stoją naprzeciw pustego miejsca. Może z pozoru nie wydaje się to uciążliwe, jednak kiedy trzech takich delikwentów stoi przy pustych siedzeniach, blokuje zarazem innym możliwość skorzystania z nich.  Najgorsi ludzie, których spotkasz w pociągu to także ci, którzy usilnie stoją w miejscu, nawet kiedy inni współpasażerowie chcą iść do dalszej części pojazdu.

Głośny konwersator

Jeśli chcesz w spokoju popracować w pociągu lub pouczyć się do egzaminu, który odbędziesz lada chwila, głośny konwersator z pewnością na to nie pozwoli. Chcąc nie chcąc będziecie słyszeć o jego wszystkich przygodach i problemach. Gwarantujemy, że usta nawet na chwilę mu się nie zamkną, a Wy dopiero wysiadając z pociągu odetchniecie z wielką ulgą! Najgorsi ludzie, których spotkacie w pociągu to również tacy, którzy naprzeciwko was czytają poufne dokumenty, a po chwili zakrywają je i karcą nas wzrokiem! Najgorzej!

Jedzenie z otwartymi ustami

Wracacie sobie spokojnie do domu po ciężkim dniu z pracy, a naprzeciw was siedzi jegomość, którzy żuje swoją kanapkę z tuńczykiem, a przy tym nie zamyka ust! Jesteśmy pewni, że samo wyobrażenie sobie tej sytuacji przyprawia Was o dreszcze. Nic w tym dziwnego, ale niestety tacy współpasażerowie się zdarzają aż za często! Najgorsi ludzie to głośni przeżuwacze!

Pociągowy DJ

Chcecie w ciszy dojechać do pracy, lecz razem z wami jedzie osoba, która myśli, że najlepszą muzykę na świecie puszcza właśnie ona! Tak, najgorsi ludzie w pociągu to również samozwańczy DJ! Następnym razem warto zaopatrzyć się w słuchawki!

Mamy nadzieję, że wymienione sytuacje nie będą wam towarzyszyły w drodze do pracy!

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.