Liubov Miruk to kolejna kandydatka po tytuł damy Projektu Lady!

Już po emisji pierwszego odcinka przyjrzyjmy się kolejnej dziewczynie, która ma szanse przejść metamorfozę w programie TVN. Liubov Miruk to kolejna uczestniczka programu Projekt Lady!

Skąd wzięła się w 4 edycji programu?

Liubov Miruk pochodzi z Ukrainy, kształciła się w kierunku księgowości a do Polski przyjechała chcąc zmienić swoje życie na lepsze. Jednak okazuje się, że los jej nie sprzyjał, a co więcej nie udało jej się znaleźć  pracy w zawodzie. W związku z tym zajęła się tańczeniem w klubach oraz gościnnie występuje z zespołem disco polo. Obecnie mieszka w Bielsku-Białej.

Ciężki okres dorastania

Dziewczyna sama przyznaje, że życie na Ukrainie znacząco różniło się od tego, które prowadzi tutaj. Nie jest jednak zachwycona tym, czym musi się zajmować. Od kiedy pamięta jej matka musiała utrzymywać wielodzietną rodzinę, a ojciec alkoholik miał wiele nieślubnych dzieci. Mimo młodego wieku (ma 23 lata), jak tylko może stara się wspierać rodzinę finansowo.

Życie towarzyskie

W związku z trybem życia, jaki prowadzi wszystkie związki w jakie stara się zaangażować rozpadają się. Oprócz tego, znaczącą rolę odgrywa tu również jej wygląd i styl bycia. Niejednokrotnie słyszała przez to, że wygląda zbyt wulgarnie.

Czy udział w Projekt Lady zmieni jej życie na lepsze?

Nie trudno zauważyć, że jej drobna postura zupełnie nie współgra z jej charakterem. Jest bardzo krzykliwa i energiczna. Można odnieść wrażenie, że ciężko będzie jej złapać dobry kontakt z innymi uczestniczkami, ponieważ ewidentnie to ona zawsze musi być na pierwszym planie. Mentorkom obiecuje, że nie zmarnuje szansy jaką od nich dostanie. Chce zmienić swoje życie i stać się lepszym człowiekiem. Marzy, aby założyć szczęśliwą i kochającą rodzinę!

Liubov Miruk Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z dodawanymi przez dziewczynę postami, koniecznie zaobserwujcie jej profil na Instagrami! Jej nazwa użytkownika to @liubovmiruk.

Czy Liubov Miruk to kolejna osoba, która stawi czoło trudnym zadaniom i zostanie prawdziwą damą? Jak będą wyglądały jej stosunki z pozostałymi uczestniczkami? Oglądaj program i sam oceń jej szansę! Przypominamy, że program emitowany jest co poniedziałek o 21.30 na antenie TVN.

Źródło zdjęć: instagram.com