Sandra Morman: Kim jest uczestniczka Projekt Lady? [WIEK, INSTAGRAM, POCHODZENIE]

Kolejna uczestniczka programu Projekt Lady to Sandra Morman. Dowiedz się o niej więcej i oceń jej szanse na zostanie damą pod okiem mentorek w Rozalinie!

Sandra Morman: skąd pochodzi?

Sandra Morman pochodzi z Choszczna. W swoim życiu próbowała już wielu zajęć. Między innymi pracowała jako fryzjerka i manikiurzystka. Kiedy doszła do wniosku, że nie odnajduje się w tym zawodzie, spróbowała swoich sił w warsztacie samochodowym i na złomowisku. Jednak to również nie przypadło jej do gustu. Obecnie w swoim rodzinnym, małym mieście stara się znaleźć drogę, która będzie podążać w życiu.

Sandra Morman Wiek

Kandydatka na damę ma 23 lata, sama przyznaje, że w jej życiu nic się nie dzieje i aby to zmienić potrzebuje odpowiedniej motywacji. Nie ma żadnych autorytetów, a matka z którą mieszka zupełnie nie jest w stanie pokierować jej na odpowiednie tory. Jedyną osobą, z której zdaniem liczyła się dziewczyna, był jej ojczym. Niestety zmarł w konsekwencji poważnej choroby. Do tej pory Sandra nie może pogodzić się z tym faktem.

Sandra Morman Instagram

Sandra Morman aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Jej profil możemy oglądać pod nazwą @maaaluuutka.

Odnalezienie pomysłu na życie

Uczestniczka Projekt Lady sama przyznaje, że nie wie czego chce. Pocieszające jest jednak to, że jest tego świadoma i obiecuje, że jeśli zostanie odpowiednio pokierowana i dostanie szansę od losu, nie zmarnuje jej. Bezsprzecznie lubi się wyróżniać i być najlepsza w powierzonych jej zadaniach.

Jak zareaguje na zmianę trybu życia?

Nawiązywanie nowych kontaktów nie jest dla niej problemem. Cechuje ją otwartość na innych i czasem nawet nadmierna gadatliwość. Telefon towarzyszy jej niemalże w każdej czynności, którą wykonuje. Jak zatem poradzi sobie z całkowitym jego brakiem? Czy odnajdzie się w rywalizacji z innymi dziewczynami? Zyska ich sympatię, czy wręcz odwrotnie?

Odpowiedzi na te pytania zyskacie śledząc program co tydzień w poniedziałek o 21 30 na stacji TVN. Kolejna uczestniczka Projekt Lady na pewno niejednokrotnie zaskoczy widzów i sprawujące nad nią opiekę mentorki!

źródło zdjęć: instagram.com