Kim jest Alexis Ren? Sprawdź jak stała się sławna

Jeśli zastanawiasz się kim jest Alexis Ren koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się w jaki sposób stała się popularna i co sprawia, że miliony internautów codziennie odwiedzają jej profile w mediach społecznościowych.

Co zrobiła, że odniosła sukces?

Alexis René Glabach urodziła się 23 listopada 1996 roku w Santa Monika w Kaliforni. Tam też dorastała razem z dwiema siostrami i młodszym bratem. Kiedy miała 13 lat wzięła udział w serii reklam. Obecnie pracuje jako modelka i jest rozpoznawalna na całym świecie.

Instagram

Influenserka na swój Instagram dodaje zdjęcia z różnych zakątków świata. Jej związek z Jayem Alvarrezem również od samego początku był bardzo medialny. Para fotografowała się w malowniczych miejscach, nakręcała wspólne filmiki, które cieszyły się popularnością w sieci. Presja związana z tym, że ciągle musi wyglądać dobrze zapoczątkowała problemy z odżywianiem.

Co doprowadziło do problemów z odżywianiem?

Modelka sama przyznaje, że czuła, że ludzie cenią ją jedynie za wygląd i nie jest im w stanie zaoferować nic więcej. Częste podróże również nie wpływały dobrze na rygorystyczne trzymanie diety. Wyznała, że kiedy tylko sięgała po coś do jedzenia, czuła się źle, a więc chcąc tego uniknąć odtrącała każdy posiłek. Zamiast tego coraz więcej czasu poświęcała na ćwiczenia na siłowni.

Ciąg dalszy problemów

Za każdym razem, kiedy wracała do Los Angeles jej osłabiony układ odpornościowy reagował gorączką i złym samopoczuciem. W 2016 roku rozstała się ze swoim ówczesnym chłopakiem i postanowiła zrobić przerwę od podróżniczego trybu życia. W ciężkich chwilach wspierała ją rodzina i przyjaciele i zwłaszcza dzięki nim Alexis przestała tak obsesyjnie przywiązywać wagę do wyglądu.

Powrót do treningów

Dziewczyna obecnie stosuje odpowiednią dietę, ćwiczy w miarę swoich możliwości i co najważniejsze w granicach rozsądku. Zaczęła pobierać lekcje aktorstwa, wróciła do modelingu i projektuje ubrania. Stworzyła nawet własną markę odzieży sportowej.

Niewątpliwie Alexis Ren jest przykładem na to, że zdrowie jest ważniejsze od wyglądu i nie należy o tym zapominać. Dużym osiągnięciem jest to, że mimo kłopotów była w stanie się otrząsnąć i powrócić do normalnego funkcjonowania. 13 milionów obserwujących ją osób na Instagramie bezsprzecznie trzyma za nią kciuki!

źródło zdjęć: instagram.com