Justin Bieber vs Tom Cruise – szykuje się pojedynek w ringu!

Takiej sytuacji chyba nikt się nie spodziewał! W mediach społecznościowych aż grzmi, po opublikowaniu tweeta przez najsłynniejszego piosenkarza na świecie – Justina Biebera, który wyzywa do walki aktora znanego m.in. z roli w Mission Impossible. Justin Bieber vs Tom Cruise – czy szykuje się pojedynek?

Justin Bieber vs Tom Cruise walka

Justin Bieber opublikował kilkanaście godzin temu tweeta, w którym do pojedynku został wezwany nikt inny, jak Tom Cruise. Dlaczego ta sytuacja tak szokuje? Ponieważ żaden z panów na co dzień nie jest silnie związany ze sztukami walki. Bieber to znany na całym świecie piosenkarz i autor tekstów, natomiast

Tom Cruise Walka MMA

Tom Cruise znany z dużych ról w świecie kina. Chyba już wiemy dlaczego Bieber wytypował właśnie jego! Czyżby chodziło o jego kultową rolę w filmie Mission Impossible? Jeżeli nadal aktor posiada takie zdolności, wygrana mogłaby być po jego stronie.

Poniżej tweet opublikowany przez Justina.

Conor Mcgregor organizatorem?

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. A to za sprawą kolejnego tweeta. Tym razem głos zabrał Conor Mcgregor. Irlandzki zawodnik mieszanych sztuk walki, który każdego rywala pokonuje w zawrotnym tempie, zgłosił się na ochotnika, aby zorganizować to wydarzenie.

Dodatkowo, przy okazji do walki wyzywa również aktora – Marka Wahlberga. Nie wiadomo o co dokładnie im chodzi i skąd te propozycje walk, jednak ani ze strony Toma ani ze strony Marka, nie wyszły żadne odpowiedzi czy wiadomości dotyczące walk.

Tom Criuse MMA

Podsumowując, jesteśmy zaskoczeni zaistniałą sytuacją. Jednocześnie ciekawi nas fakt, jak rozwinie się ta sytuacja. Ciekawe czy w przyszłości dojdzie do starcia, nawet gdyby, jakie są wasze przypuszczenia. Kto mógłby wygrać? Justin czy Tom?

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.