Jej suknia ślubna wywołała skrajne opinie – zobacz zdjęcia

Wybór sukni ślubnej nie należy do łatwych zadań. Jest to jeden z ważniejszych dni w życiu, dlatego wszyscy chcą się prezentować pięknie. Szczególnie młoda para. Często zdarza się tak, że kreacje są oceniane i porównywane z innymi, na przykład tymi wśród znajomych. Ta suknia ślubna wywołała wiele skrajnych opinii, zobaczcie dlaczego. 

Suknia ślubna czy body?

Oczywiście każdy ma inny gust i prawo do założenia sukienki ślubnej takiej, jaka jest tą jedyną, wymarzoną. Większość z was zapewne widziało wiele kreacji, którymi się zachwycało, jak i te niekoniecznie wywołujące podziw. Bohaterką jest kobieta, której zdjęcia pojawiły się w Internecie. Widać na nich… no właśnie sukienkę czy body? Ponieważ użytkownicy mieli wątpliwości. Na sukienkę jest to zbyt krótkie, jednak na drugim zdjęciu, na którym widać dodany tren, już przypomina sukienkę do ślubu.

Opinie na grupie na Facebooku były różne. Przede wszystkim skrajne, ponieważ jedni zachwycali się body, uważając że to arcydzieło i że kobieta ma świetny gust.  Kolejni natomiast byli bezlitośni. Porównywali to raczej do czegoś, co przypomina strój kąpielowy, a nie kreację, w której można spędzić najważniejszy dzień w życiu. A jakie wy macie zdanie na ten temat? Jesteście za takimi odważnymi rozwiązaniami czy uważacie to za klasyczną kreację?

źródło: Facebook / That’s it, I’m wedding shaming

Suknie ślubne 2018/2019 boho

Jednymi z najpopularniejszych sukni ślubnych są zdecydowanie te w stylu boho. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem i można je zobaczyć na wielu weselach. Wyglądają bardzo naturalnie, ale jednocześnie bardzo szykownie. Nie są wymyślne i nie sprawiają, że panna młoda czuje się jak choinka. Jeżeli szukacie sukienek ślubnych, polecamy obejrzeć program W czym do ślubu, prowadzonego przez Izabele Janachowską. Można znaleźć tam kilka cennych wskazówek.

Poniżej znajdziecie filmik z najdroższymi sukniami ślubnymi gwiazd.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.