Big Brother 2. Kiedy następna edycja? Jak wziąć udział w castingu?

Big Brother to niewątpliwie bardzo kontrowersyjne show telewizyjne. Po 11 latach przerwy znowu zagościło na naszych telewizorach. W roku 2019 stacja TVN zdecydowała się, żeby go ponownie wyemitować. Wiele ludzi myślało, że to tylko jednorazowy powrót, nic bardziej mylnego! TVN decyduje się, aby nakręcić Big Brother 2! Kiedy będzie emisja, czy castingi już trwają?

Big Brother 2 castingi

Castingi do programu już trwają. Każdy, kto ma ochotę się do nich zgłosić, może to zrobić przez stronę https://castingbb.tvn.pl/ . Do zgłoszenia będzie potrzebne zarejestrowane konto, dzięki niemu organizatorzy będą mogli się z nami skontaktować. W celu wzięcia udziału w castingu, będziemy musieli odpowiedzieć na kilka krótkich pytań, potrzebne będą również zdjęcia całej sylwetki, jak również samej twarzy. W dalszym etapie będzie trzeba dostarczyć krótki film wideo, na którym się zaprezentujemy. Takie nagranie musi być krótkie, powinno trwać około 2 minut. Po wysłaniu swojej kandydatury, musimy czekać na kontakt od redakcji Big Brother 2.

Big Brother 2 kto wystąpi

W pierwszym sezonie show, kilku uczestników zdecydowało się, aby opuścić program na własną rękę. Jeden z nich zrobił to już w pierwszym dniu! Jesteście ciekawi, czy nowi uczestnicy również wywołają tyle burzliwych emocji? Nie znamy jeszcze wszystkich uczestników programu, jednak wiemy, że Karolina Włodarska wystąpi w Big Brother 2. Wygrała ona casting internetowy. To 28 letnia mężatka, która z zawodu jest modelką. Być może, resztę uczestników poznamy dopiero w pierwszym odcinku, tak samo, jak odbyło się to w pierwszym sezonie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#bigbrother2019

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb)

Big Brother TVN

Ten program telewizyjny wywołuje wielkie emocje u widzów. W domu Wielkiego Brata mieszka szesnaście osób. Są oni całkowicie odizolowani od reszty świata. W dobie internetu i smartfonów, takie doświadczenie jest na pewno ciężkie. Czy dadzą sobie radę z takim życiem? Już niedługo, bo jesienią 2019 roku, będziemy mogli oglądać życie nowych uczestników. Wielki Brat będzie nad wszystkim czuwał. Jednak to nie tylko sama zabawa, wybrańcy będą musieli się mierzyć z zadaniami i wyzwaniami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

3 miejsce w big brother 2019 Dziękuję wszystkim Kochom was ❤️ 3 miejsce wakacji minęło 🤣 @bigbrother.tvn7

Post udostępniony przez Igor Jakubowski (@igorcyganjakubowski_official)

źródła zdjęć: gala, instagram

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.