Azja Express 3! Kiedy następny sezon? Koniecznie sprawdźcie!

Azja Express to niewątpliwie jeden z największych hitów TVNu! Losy uczestników śledzi cała Polska. Program trzyma w napięciu do ostatniej sekundy odcinka. Wyprawa, którą mają do pokonania jest pełna przeszkód i niespodzianek, niekoniecznie wcale tych miłych. Kiedy pojawi się więc Azja Express 3? Czy będzie to już wkrótce?

Azja Express TVN

W programie bierze udział 16 osób.  Wśród nich jest 8 par – każdy z celebrytów zabiera ze sobą bliską osobę. Rywalizują ze sobą w trudnym wyścigu. Organizatorzy programu wydzielają im tylko jednego dolara dziennie na osobę. Jakby to nie było wystarczająco trudne, sami muszą sobie zorganizować nocleg oraz wyżywienie. Własnie  w takich warunkach będą przemierzać tysiące kilometrów. Dzikie zwierzęta i niecodzienna kultura to nie jedyne wyzwania, które będą na nich czekać. Będą wystawiani na wszelakie próby. W jakim zakątku świata będziemy mogli tym razem ich zobaczyć?

Azja Express 3 uczestnicy

Znamy uczestników programu kolejnej edycji i już się dzielimy z wami tą informacją. Na lotnisku zostali przyłapani: Tomasz Karola, Adam Małysz wraz z małżonką Izabelą, Lara Gessler z małżonkiem, Magda Steczkowska razem z mężem, a także Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna. Nie są to informację potwierdzone w 100%, więc skład wybrańców może jeszcze ulec zmianie. Jednak wszystko na to wskazuje, że to właśnie ich zobaczymy w następnej edycji programu. Przypominamy zwycięską parę Azja Express 2Antoni Pawlicki oraz Paweł Ławrynowicz. To właśnie ten duet wygrał aż 55 tysięcy złotych.

Azja Express 3, kiedy?

TVN nie potwierdziło doniesień, jednak możemy się spodziewać, iż następna edycja będzie wypuszczona jesienią tego roku. Podobno będzie się rozgrywać w malowniczej Ameryce Południowej. Dokładniej, mają trafić do: Boliwii, Wenezueli, a także Peru. Krążące plotki na ten temat nie wzięły się znikąd. Prowadząca programu, czyli Agnieszka Woźniak-Starak na swoim Instagramie dodała Stories, na którym widać zdjęcia z tej egzotycznej podróży! Wciąż jednak czekamy na oficjalne informacje dotyczące miejsca, do którego polecą uczestnicy!

Azja Express 3 już niebawem. Wiecie za kogo będziecie trzymać kciuki? My już nie możemy się doczekać!

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.