Audioriver ujawnia kolejnych artystów! Z kim się widzimy?

To świetna wiadomość dla fanów muzyki elektronicznej, ponieważ Audioriver ujawnia kolejnych artystów. Jest to piąte ogłoszenie i nie zapowiada się na ostatnie. To już 14 edycja festiwalu a zainteresowanie rośnie. Z kim się widzimy?

Audioriver jak co roku odbywa się w Płocku. Zbiera rzeszę wielbicieli, którzy korzystają z tej wspaniałej atmosfery, tańcząc w rytm najlepszych dj setów. Artyści z całego świata zasilają line-up, a lista zdecydowanie nie należy do krótkich.

Kto zagra w tym roku?

To już jest pewne, że warto zarezerwować czas i wziąć wolne w pracy w dniach 26-28 lipca 2019 roku. Dlaczego? Ponieważ ekipa, która planuje pojawić się i zagrać na festiwalu powoduje u niejednych ciarki na całym ciele. The Blaze, Dimension, Catz’n’Dogz, FJAAK Live czy Mall Grab to jedni z wielu przybywających w tym roku do Płocka. Zaprezentują swój materiał na wielu scenach muzycznych. W związku z tym, warto zobaczyć wizualizacje, idealnie zgrane z rytmem. To robi wrażenie!

Piąte ogłoszenie artystów

Dzisiaj na oficjalnej stronie festiwalu, możemy znaleźć dodatkowe nazwiska. Bez wątpienia są to znani artyści. Jesteśmy pewni, że wielu z was się ucieszy i już zacznie pakowanie. A to za sprawą między innymi takich osobistości: Ae:ther Live, Friction, Jayda G, State Of Mind, ARTBAT czy Oliver Huntemann. Dlatego kolejny raz nie możemy się doczekać.

Trochę więcej o artystach świeżo dołączonych do line-upu
State Of Mind

Duet pochodzący z największego miasta Nowej Zelandii – Auckland, w którego skład wchodzą: Maxwell i Patrick Hawkins. Są przedstawicielami labelu należącego do Black Sun Empire. Znani głównie na scenie drum&bass. Dodatkowo wydali liczne EP-ki, 1 live album oraz 4 krążki. Podsumowując, obowiązkowy punkt na festiwalowej mapie!

ARTBAT

Ten duet z Ukrainy, cieszy się popularnością na całym świecie. Zbiera uznanie oraz liczne pochwały. Ich muzykę wydaje sam Solomun, a występ zarejestrowany przez Cercle – w przeciągu 2 miesięcy został wyświetlony prawie 2 miliony razy. Każda impreza z ich udziałem wypełnia sale koncertowe po brzegi.

Jayda G

Damska reprezentacja sceny elektronicznej, Jayda G. Połączenie r&b, soulu i disco, porywa swoją świeżością i subtelnością. Kanadyjka, aktualnie mieszkająca w Berlinie zawita w tym roku do Płocka. Ponadto w marcu 2019 zadebiutowała albumem Significant Changes wydanym przez wytwórnię Ninja Tune. Co ciekawe, ta sama wytwórnia jest odpowiedzialna za m.in. album Bonobo.

Audioriver ujawnił kolejnych artystów, więc nie pozostaje nic innego jak zapytać z kim się widzimy podczas tej edycji festiwalu?

źródła zdjęcia: instagram

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.