6-latka śpiewa z rodzicami w studio. Zobacz wzruszające nagranie!

Dziewczynka już kilka lat temu podbiła serca internautów. Claire Crosby, jak twierdzą jej rodzice, śpiewa od zawsze. W rozwijaniu talentu pomaga jej tata, który jest zawodowym muzykiem. Zobacz jak 6-latka śpiewa z rodzicami w studio! 

Claire Crosby: skąd pochodzi, wiek

6-latka robi w sieci furorę od 2014 roku. Wszystko zaczęło się od nagrań, gdzie wspólnie z tatą śpiewali piosenki z kultowych bajek Disneya. Dave Crosby odkrył jej wspaniały słuch muzyczny już po ukończeniu pierwszych urodzin. Jak twierdzi, wszystko zaczęło się od pianina, przy którym dziewczynka czuła się pewnie i była w stanie powtórzyć dźwięki. Dodatkowo Claire bardzo wcześnie nauczyła się mówić. W sieci debiutowała mając zaledwie 3 lata. Śpiewała wówczas utwór pochodzący z filmu „Mała Syrenka”. Dziewczynka wraz z rodzicami mieszka w Seattle.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 6-latka-śpiewa-z-rodzicami-w-studio.-Zobacz-wzruszające-nagranie-1.png

Claire Crosby: Instagram

Claire swoim śpiewem wzrusza do łez. Z każdym kolejnym nagraniem zyskuje coraz większą popularność. Można to zauważyć odwiedzając jej konto na Instagramie. W tej chwili dziewczynka ma już 411 tysięcy fanów! Ponadto liczba ta stale wzrasta. Nic jednak dziwnego, bowiem urzeka swoim uśmiechem i delikatnością.

Claire Crosby: głos, rodzice

Kariera Claire rozpoczęła się w momencie, gdy jej rodzice oczekiwali na wymianę oleju samochodowego w warsztacie. Znudzona dziewczynka urządziła w poczekalni małe, improwizowane przedstawienie. Ludzie klaskali i nagrywali całość telefonami! Dlatego jej rodzice, Dave i Ashley Crosby podjęli decyzję o konieczności uwieczniania niektórych z wykonywanych przez nią piosenek. Aktualnie 6-latka śpiewa z rodzicami w studio, które mieści się w ich mieszkaniu.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 6-latka-śpiewa-z-rodzicami-w-studio.-Zobacz-wzruszające-nagranie-2.png

Niesamowite nagranie w studio

Dziewczynka rozpoczynała przygodę ze śpiewem z piosenkami z ulubionych bajek i kołysanek. Obecnie świetnie radzi sobie także z trudniejszymi utworami. Najnowszym osiągnięciem Claire jest utwór „Baby Mine”, który  pochodzi z jednej z ulubionych bajek dziecka. Niesamowite nagranie poniżej!

Dziewczynka poradziła sobie znakomicie. Wzruszające nagranie ukazuje także, jak głęboka jest jej więź z rodzicami. Podsumowując, w tych wykonaniach zdecydowanie można się zakochać!