Promocja w Rossmannie -55% – kiedy się zaczyna, jakie są warunki?

Jak co roku jesienią wszystkie fanki kosmetyków szykują się na wielką promocje jednej z najbardziej popularnych drogerii kosmetycznych. Sprawdź, kiedy zaczyna się promocja w Rossmannie i jakie warunki należy spełnić, aby z niej skorzystać.

Promocja w Rossmannie -55% – czego dotyczy?

W tym roku, prawdopodobnie  jak w każdym wielka promocja będzie dotyczyła tak zwanej kolorówki. Pełną listę produktów, które będzie obejmować niewątpliwie wszyscy zainteresowani znajdą w Internecie i aplikacji Rossmann. Co więcej, w sklepach również wszystkie z nich zostaną odpowiednio oznaczone, tak by nie było wątpliwości wśród klientów.

 

Promocja w Rossmannie -55% – kiedy się zaczyna?

Prawdopodobnie, jak co roku promocja ma zacząć się w połowie września. Nieoficjalna data to 14 dzień tego miesiąca. Oczywiście, wszyscy klienci, którzy aktywnie korzystają z aplikacji i gromadzą punkty za zrobione zakupy, będą mogli skorzystać z niej tydzień wcześniej. To ukłon dla stałych bywalców ze strony drogerii. Bezsprzecznie będą oni w stanie zaopatrzyć się w największe perełki szybciej niż pozostali.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Rossmann Polska (@rossmannpl)

Promocja w Rossmannie -55% – warunki

W ubiegłych latach warunkiem do skorzystania z promocji była przynależność do Klubu Rossmann oraz wybranie minimum 3 różnych produktów. Niewątpliwie, w tegorocznej akcji można spodziewać się tego samego. Wybrane rzeczy muszą różnić się numerem katalogowym lub kodem kreskowym. Jednakże, oficjalna wersja warunków nie jest jeszcze potwierdzona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Rossmann Polska (@rossmannpl)

Promocja w Rossmannie -55% – gdzie skorzystać?

Dotychczas, z tej wyjątkowej promocji można było korzystać zarówno online, jaki i w stacjonarnych sklepach. Niewątpliwie większość zainteresowanych wybiera tą pierwszą opcję. Bezsprzecznie dzieje się tak dlatego, że wtedy szansa na zakup wybranych produktów jest większa i nie trzeba czekać, aby dostać się do wybranej półki. Bezsprzecznie jest to wygodniejsze i szybsze rozwiązanie, ponieważ co roku w tym okresie bardzo dużo klientów jest zainteresowanych zdobyciem swoich ulubionych produktów. A Ty, planujesz wybrać tym razem coś dla siebie?