Koreańskie kosmetyki do twarzy. Sprawdźcie sekret Azjatek!

Każdej kobiecie zależy na pięknej i zadbanej cerze. Szczególnie w okresie letnim, kiedy nasza skóra jest narażona na działanie promieni słonecznych, powinniśmy o nią dbać. Koreanki słyną z pięknej, promiennej buzi. Wydaje się, że jest niczym nieskażona. Przedstawimy wam koreańskie kosmetyki do twarzy. Sprawdźcie, jakich kremów używają Azjatki.

Azjatycka pielęgnacja w 10 krokach

Azjatycka pielęgnacja skóry jest wieloetapowa, składa się aż z 10 części. Są one gwarancją dla zachowania pięknej i młodej cery. Zapewnią jej także równowagę. Pielęgnację powinniśmy zacząć od dokładnego demakijażu. Do tego używamy delikatnego środka myjącego, którego skład opiera się na olejkach. Następnym krokiem jest oczyszczenie. W tym celu sięgamy po produkt wodny. Może to być leciutka pianka albo żel. Nie zapominamy o złuszczeniu martwego naskórka. Świetnie nadają się do tego peelingi. Tak przygotowaną skórę, należy stonizować. Robi się tak, aby przywrócić jej naturalne pH. Wreszcie możemy nałożyć esencję i serum. Na zakończenie rytuału używamy maseczki w płachcie. Dopiero po takiej pielęgnacji skóry, nakładamy krem z filtrem przeciwsłonecznym i możemy wyjść z domu.

Koreańskie kosmetyki gdzie kupić

Koreańskie kosmetyki do twarzy stały się hitem na polskim rynku. W Polsce są już dostępne niemal w każdej drogerii i supermarkecie. Kojarzą się z wysoką jakością, w dodatku w przystępnej cenie. Jak już wiemy, pielęgnacja wschodu, znacznie odbiega od tej, której używamy na co dzień. Podstawą takich kosmetyków są składniki naturalne. Używa się przede wszystkim żeń-szenia, nasion chia, a także śluzu ślimaka. Pielęgnacje dobiera się indywidualnie, do potrzeb skóry.

Kosmetyki rossmann, hebe

Kosmetyki do pielęgnacji koreańskiej są dostępne nawet w Rossmannie. Drogeria oferuje nam szeroki wybór specyfików marki Yoskine. Również w drogerii Hebe możemy zakupić azjatyckie kosmetyki firmy Skin79. Zawierają one tylko naturalne składniki, dzięki którym nasza cera zachowa zdrowy, a także młody wygląd. Skin79 w swojej ofercie ma wszystkie kosmetyki, dzięki którym wykonamy 10 etapową pielęgnację.

Koreańskie kosmetyki ranking

Przedstawimy wam 3 najlepiej oceniane produkty azjatyckie. Na pierwszym miejscu jest Gąbka Koncjac o właściwościach nawilżających. Zaraz za nią plasuje się maseczka na noc Panda’s Dream White Sleeping Pack Tony Moly. Dzięki niej obudzimy się z promienną twarzą. Na trzecim miejscu znajduje się bananowy balsam do ust Tony Moly. Ma zdolności regeneracyjne, ale również przyjemny zapach banana.

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.