Zendaya Coleman: aktorka tancerka i piosenkarka [FILMY,INSTAGRAM]

Młoda amerykańska gwiazda robi coraz większą karierę. Nie dość, że jest urocza to także zachwyca swoją osobowością. Jak przebiegała jej kariera? Które produkcje przyniosły jej największą sławę? Zendaya Coleman, aktorka, tancerka i piosenkarka niewątpliwie jest wszechstronnie utalentowana. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Zendaya wiek

Dziewczyna ma dopiero 22 lata. Urodziła się 1 września 1996 roku w Oakland. Już jako sześcioletnie dziecko wkroczyła do świata show biznesu. Od najmłodszych lat rozwijała się aktorsko. Ciągle stara się doskonalić swoje umiejętności i chce stawać się lepsza w tym co robi.

 

Jak rozwijała się jej kariera?

Pierwszym zajęciem, którego podjęła się Zendaya był modeling. Mianowicie była dziecięcą modelką w kilku znanych markach. Jednakże zeszło to na drugi plan, kiedy zaczęła interesować się tańcem. Następnie pojawiła się w teledyskach, gdzie współpracowała między innymi z Seleną Gomez. Co więcej ma na swoim koncie również własną płytę, która zatytułowana jest jej imieniem. Jakby tego było mało zajmuje się produkowaniem ubrań i dodatków do stylizacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

Zendaya filmy

Pierwszą główną rolę zagrała w serialu dla dzieci młodzieży wyprodukowanym przez Disney Channel. Jego tytuł to Taniec rządzi, a na planie towarzyszyła jej Bella Thorne, z którą z resztą nagrała jedną ze swoich piosenek. Wystąpiła także w dwóch częściach filmu o Spider-Manie. Najnowszy z nich Spider-Man: Daleko od domu ma premierę już z dwa dni! A także pojawia się w nowym serialu HBO, którego tytuł to Euforia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

Zendaya Instagram

Zendaya Coleman aktorka i tancerka bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Nosi ono nazwę @zendaya. Aktualnie obserwuje ją aż 57,4 miliony internautów! Ta suma naprawdę robi wrażenie, a jej fanów z dania na dzień jest coraz więcej. Na jej profilu możemy znaleźć wiele różnych zdjęć. Począwszy od takich z profesjonalnych sesji fotograficznych i czerwonego dywanu, po zupełnie prywatne, pokazujące w jaki sposób gwiazda spędza swój czas wolny.