Wiesz kto to Lil Masti? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

Czy wiesz kto to Lil Mast? To piosenkarka, postać znana głównie z Internetu. Do niedawna przedstawiała się jako SexMasterka. Postanowiła jednak zmienić nieco image, a także swój pseudonim.

Lil Masti [JAK SIĘ NAPRAWDĘ NAZYWA, WIEK]

Pod artystycznymi pseudonimami ukrywa się Aniela Bogusz. Ma 29 lat. Może pochwalić się kilkoma teledyskami, które w sieci zyskały wiele odtworzeń. Oprócz tego,  bierze udział w najsłynniejszej gali sportowej wśród youtuberów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

TURBO TELEDYSK NAKRĘCONY! 🚀🔥 ZACZYNAMY ODLICZANIE ZA TYDZIEŃ??!?!??!????!!????????? 🤩🤯

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

Lil Masti Fame MMA

Ostatecznie 22 czerwca o godzinie 20 w Hali Sportowej Częstochowa zmierzy się podczas gali Fame MMA z Martą Linkiewicz. To dopiero druga w historii walka kobiet na tego typu imprezie. Atutem artystki może być to, że przez 6 lat trenowała zapasy. Dodatkowo zdobyła kilka osiągnięć w tej dziedzinie w kraju, a także zagranicą. Chociaż jej rywalka również może liczyć na wsparcie fanów, ma nadzieje, że to jej ręka zostanie po walce podniesiona do góry.

Lil Masti Instagram

Obecnie na swój profil (@lilmasti) dodaje głównie zdjęcia z przygotowań do walki. Ponad to, pokazuje jak często trenuje oraz gdzie i z kim się to odbywa. Oprócz tego na bieżąco zapowiada premiery swoich nowych klipów. Obserwuje ją tam ponad 525 tysięcy osób.

SexMasterka

Trzeba przyznać, że razem z pseudonimem zmienił się jej wygląd i wartości, jakimi się kieruje. Aktualnie prowadzi sportowy tryb życia, nie robi z siebie pośmiewiska, a także niewątpliwie zadbała o swój wygląd. Szczególnie, jeśli chcemy porównać jej obecny image, do tego wcześniejszego bez wątpienia jest to zmiana na wielki plus.

A więc, teraz wiesz kto to Lil Masti. Czy jesteś jej fanem? Zarówno w sporcie, jak i karierze sportowej? Bezsprzecznie jest odważną kobietą, której nie straszne są hejty i nieprzychylne komentarze pod jej kontem. Ciekawe, jak teraz potoczy się jej kariera. Niewątpliwie jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób, które pojawiły się w sieci.