Tom Kaulitz: wiek, Instagram, Heidi Klum, żona. Co o nim wiadomo?

Kiedyś wzdychały na jego widok wszystkie nastolatki z niemalże całego świata. Obecnie jest już ustatkowanym mężczyzną, a niedawno dowiedzieliśmy się, że co więcej żonatym. Kim jest Tom Kaulitz – gwiazda zespołu Tokio Hotel? Co wiadomo na jego temat? Postaramy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania!

Tom Kaulitz wiek

Pochodzący z Niemiec muzyk urodził się 1 września 1989 roku w Lipsku. Tak więc obecnie ma prawie 29 lat. Co ciekawe ma brata bliźniaka, z którym założył niegdyś jeden z najpopularniejszych zespołów młodzieżowych. Tokio Hotel szybko stali się idolami nastolatków i zrobili naprawdę dużą karierę. Kiedy był dzieckiem, jego rodzice się rozstali. Pasję do muzyki w braciach zaszczepił ojczym.

 

Tom Kaulitz kiedyś

Podczas gry w zespole starał kreować się na mrocznego, intrygującego nastolatka. Dużo eksperymentował z fryzurą i kolorem włosów. Co więcej często pojawiał się w ciemnym, mocnym makijażu. Jednakże obecnie jest naprawdę przystojnym mężczyzną, który wybrał dla siebie bardziej elegancki, klasyczny styl ubierania. Trzeba przyznać, że dłuższe ciemne włosy i broda dodają mu uroku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bill Kaulitz (@billkaulitz)

Tom Kaulitz żona

Z tego co wiemy muzyk ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. Jego byłą partnerką jest Ria Sommerfeld. Co ciekawe jego fani dowiedzieli się o tym dopiero, gdy para postanowiła się rozwieść. Niedawno na jaw wyszło, że artysta również w tajemnicy poślubił Heidi Klum. Mimo znaczącej różnicy wieku, zdecydowali się na ten krok w rocznicę ich pierwszego spotkania. Widocznie 16 lat różnicy między nimi naprawdę nie jest dla nich przeszkodą. Dodamy jeszcze tylko, że jego wybranka jest modelką i prezenterką telewizyjną. Ona również ma za sobą kilka nieudanych związków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Tom Kaulitz Instagram

Na Instagramie profil muzyka znajdziecie pod nazwą @tomkaulitz. Niewątpliwe stanowi on wielką zagadkę dla fanów, ponieważ nie ma tam dodanych żadnych zdjęć. Jednakże po oznaczeniach na zdjęciach jego brata można domyślać się, że jest on prawdziwy. Być może już niebawem zdecyduje się na zamieszczeni pierwszych fotografii.