Thylane Blondeau: najpiękniejsza dziewczynka. Jak teraz wygląda?

Po jednej z sesji zdjęciowych, kiedy miała kilka lat, w której pozowała w stylizacji dorosłej kobiety okrzyknięto ją fenomenem. Kim jest Thylane Blondeau, najpiękniejsza dziewczynka na świecie? Jak obecnie się prezentuje i czy nadal zachwyca wyglądem? Z nami możecie to sprawdzić!

Thylane Blondeau kim jest?

Urodziła się 5 kwietnia 2001 roku. Jej rodzice to prezenterka telewizyjna Véronika Loubra i piłkarz Patrick Blondeau. W świecie mody debiutowała niewiarygodnie wcześnie. Bowiem już w wieku 4 lat wzięła udział w pokazie Jean Paul Gaultier. Kiedy miała 6 lat pojawiła się w dodatku do magazynu Vouge.

 

Czemu sesja Thylane Blondeau wywołała skandal?

Jako dziesięciolatka zapozowała wystylizowana na dorosłą kobietę dla francuskiego numeru Voug’a. Wtedy też jednym z redaktorów pisma był Tom Ford. Na zdjęciach ubrana była w dość wyzywające kreacje, a wszystkiemu towarzyszył taki sam makijaż. Po publikacji ze strony czytelników padały różne zarzuty pod kontem magazynu. Po pierwsze twierdzili, że autorzy dopuścili się świadomej seksualizacji dzieci. Jednakże był to również początek prawdziwej kariery dziewczyny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@tezenisofficial 🖤 #tezenisxfestival

Post udostępniony przez Thylane ™️ (@thylaneblondeau)

Thylane Blondeau 2019

Aktualnie Blondeau to prawdziwa gwiazda. Agencje modowe rywalizują między sobą o jej zainteresowanie oraz kuszą bardzo korzystnymi ofertami. Na swoim koncie ma już współpracę z najbardziej prestiżowymi domami mody, takimi jak Dolce & Gabbana, czy Michael Kors. W wieku 18 lat zajmuje miejsce w pierwszym rzędzie na tygodniach mody w różnych miastach. Oprócz tego jest ambasadorką marki L’Oreal. Dodatkowo spróbowała swoich sił w aktorstwie, występując w filmie Bella i Sebastian 2. Co więcej znalazła się na szczycie rankingu 100 najpiękniejszych twarzy 2018 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

😊

Post udostępniony przez Thylane ™️ (@thylaneblondeau)

Thylane Blondeau Instagram

Jej profil na Instagramie tak samo jak ona cieszy się naprawdę dużą popularnością. Znajdziemy go pod nazwą @thylaneblondeau. Liczba fanów, których do tej pory tam zgromadziła wynosi 3 miliony! Thylane Blondeau, najpiękniejsza dziewczynka świata, mino, że już dorosła nadal zachwyca urodą. Jej kariera niejednokrotnie przyśpieszy jeszcze tempa!