Tamara Gonzalez Perea – Macademian Girl! Poznaj ją!

Obecnie jedną z najbardziej wpływowych influenserek jest Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl. To blogerka, stylistka i influenserka. Przeczytaj artykuł i dowiedz się o niej więcej!

Tamara Gonzalez Perea data i miejsce urodzenia

Jej matka jest Polką, a ojciec pochodzącym z Panamy inżynierem. Urodziła się 22 października 1989 roku w Szczecinie. Warto dodać, że dziewczyna skończyła poznańską Akademię Sztuk Pięknych.

Kim jest Macademian Girl?

Od zawsze pasjonuje się modą i o takiej tematyce prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów w Polsce (macademiangirl.com). Oprócz tego jest współprowadzącą znanego programu śniadaniowego. Na swoim kocie ma także występy w programach, między innym: Taniec z gwiazdami, czy Agent Gwiazdy.

Macademian Girl blog

Jej blog macademiangirl.com w 2012 roku zdobył nagrodę przyznawaną przez magazyn Press, za najlepszy blog modowy. Dodatkowo swoje autorskie rubryki prowadziła w pismach, takich jak Glamour i Grazia.

Tamara Gonzalez Perea Taniec z Gwiazdami

W programie trenowała pod okiem bezsprzecznie jednego z najlepszy specjalistów od tańca – Rafała Maseraka. A wykańczające treningi i zaangażowanie zapewniły parze 3 miejsce, co wśród telewidzów wywołało duże kontrowersje.

Macademian Girl Instagram

Stylistka modowa bardzo aktywnie prowadzi swój profil @macademiangirl. Obserwuje ją  ponad 670 tysięcy osób. Pokazuje tam sesje zdjęciowe dla znanych firm, swoje odważne i niecodzienne stylizacje oraz to, jak spędza wolny czas. Oprócz tego ma własny kanał na Youtube, gdzie znaleźć możemy porady z różnych zakresów, nie tylko skupiające się na modzie.

Niewątpliwie na pytanie czy znasz Macademian Girl większość z nas odpowie, że tak. Niewątpliwie Tamara Gonzalez Perea to osoba, która dzięki swojemu wyróżniającemu się stylowi na długo zapada w pamięci! A fakt, że rozsiewa przy tym tak pozytywną energię, zapewnia jej coraz więcej fanów!