Sofia Richie: partnerka Scotta Disicka [WIEK, INSTAGRAM]

W Stanach Zjednoczonych jest bardzo wielu młodych celebrytów, którzy stają się idolami młodych ludzi. Najczęściej są sławni z profili w mediach społecznościowych, albo towarzystwa w jakim się obracają. Kim jest Sofia Richie, partnerka Scotta Disicka? Co wiadomo na jej temat?

Sofia Richie wiek

Młoda modelka urodziła się 24 sierpnia 1998 roku. Jest córką Lionela Richie i jego drugiej żony, Diane Alexander. Co ciekawe ojcem chrzestnym dziewczyny był sam Michael Jackson. Wizyty u niego i zabawę z córką gwiazdy, wspomina jako jedne z najlepszych momentów dzieciństwa. Co więcej, w przeszłości była związana ze znanym artystą Justinem Bieberem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🌚

Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)

Sofia Richie Scott Disick

Związek modelki i byłego partnera Kourntey Kardashian jest niezwykle burzowy. Bardzo często pojawiają się plotki o ich rozstaniu, a zaraz potem o szybkim powrocie do siebie. Zdarzają się również spekulacje na temat tego, że o 16 lat straszy mężczyzna, jest niewierny względem swojej partnerki. Warto dodać, że z tego powodu rozpadł się jego związek z Kardashian, z która ma trójkę dzieci: 8-letniego Masona, 5-letnią Penelope i 3-letniego Reigna.

Sofia Richie Lionel Brockman Richie

Znany ojciec dziewczyny od samego początku był sceptycznie nastawiony do jej wybranka. Po jednym z wielu rozstań pary zagroził nawet, że jeśli ponownie wróci do celebryty wydziedziczy ją z dość pokaźnego majątku, jakim dysponuje. Nie chciał nawet słuchać, że się zmieni i stanie się wzorowym partnerem dla jego córki. Oprócz tego wielokrotnie zaznaczał, że ten związek jest toksyczny i bardzo źle wpływa na jego dziecko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Making Valentine’s Day extra sweet @thesugarfactory at @theatreboxsd in San Diego this year.

Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)

Sofia Richie Instagram

Sofia Richie, partnerka Scotta Disicka bardzo aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Na Instagramie można wyszukać jej profil pod nazwą @sofiarichie. Aktualnie obserwuje ją aż 4,6 miliona użytkowników. Dodaje tam wiele zdjęć i chętnie pokazuje, w jaki sposób spędza wolny czas. Dodatkowo chwali się współpracą ze znanymi markami.