Selma Blair: wiek, filmy, choroba, Instagram, partner, dzieci. Co o niej wiemy?

Selma Blair to amerykańska aktorka, która poprzez grę w różnych filmach i serialach zdobyła dużą sympatię widzów. Jednakże musisz zmagać się również z przeciwnościami losu. Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej to artykuł dla Ciebie!

Selma Blair wiek

Kobieta urodziła się 23 czerwca 1972 roku. Co ciekawe jej rodzina ma żydowskie korzenie. Jest aktorką serialową, filmową, a także teatralną. Swoją karierę aktorską zaczynała od małych ról, a następnie wystąpiła w kilku produkcjach, które sprawiły, że stała się rozpoznawalna na całym świecie. Jej filmografia jest naprawdę rozbudowana, a chociaż jedną pozycję stamtąd zna każdy z nas.

 

Selma Blair filmy

Jako swój debiut uznaje rolę w serialu Zoe i przyjaciele. Później zagrała w Szkole uwodzenia, co także powiększyło grono jej fanów. Niewątpliwie widzowie kojarzą ją Legalnej blondynki oraz Ostrożnie z dziewczynami. Przez wszystkie lata aktywności zawodowej, miała przyjemność niejednokrotnie występować obok wielkich gwiazd kina. Tegoroczna produkcja w jakiej się pojawiła to kinowy hit – After.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Selma Blair (@selmablair)

Selma Blair choroba

Rok temu aktorka wyznała, że już jakiś czas zmaga się z ciężką chorobą. Mianowicie chodzi o stwardnienie rozsiane. Co ciekawe lekarze długo nie mogli zdiagnozować co dzieje się z kobietą i spodziewali się, że wszystkie objawy wskazują na menopauzę. Ma wsparcie od najbliższych, a także od fanów. Zapewnia, że jest pokorna i teraz jeszcze bardziej docenia całe dobro wokół niej. Wierzy, że uda jej się pokonać chorobę i wrócić do wcześniejszego życia. Najbardziej jednak tęskni za swoim synem, z którymi często jest zmuszona się rozstawać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Selma Blair (@selmablair)

Selma Blair Instagram

Konto aktorki na Instagramie znajdziecie pod nazwą @selmablair. Dotychczas zaobserwowało je aż 1,7 miliona użytkowników. Dowiemy się tam jak kobieta radzi sobie z walką z chorobą. Nie brakuje również zdjęć jej syna – Kevina. Wszyscy fani wysyłają jej tam słowa wsparcia i mocno trzymają za nią kciuki. My również!