Rozalia Mancewicz: [wiek, mąż, dziecko, Instagram, miss]. Kim jest?

Czy wiecie, kim jest Rozalia Mancewicz? Jej uroda urzeka i była już parokrotnie doceniona w konkursach. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Rozalia Mancewicz wiek

Modelka urodziła się 27 czerwca 1987 roku w Melbourne w Australii. Ze względu na to, że jej rodzina przebywała tam na stałe, spędziła tam również dzieciństwo. Kiedy miała kilka lat wrócili na chwilę do Polski, ale rodzice postanowili wrócić do Australii. Co ciekawe mieszkają tam jej dziadkowie. Kobieta skończyła gimnazjum i ponownie razem z trójką rodzeństwa wrócili do naszego kraju. Osiedlili się na stałe w Białymstoku i tam kontynuowała edukację w liceum.

 

Rozalia Mancewicz miss

Podczas pierwszych konkursów piękności nie odnosiła szczególnych sukcesów. Jednakże poznała Paulinę Krupińską, z którą przyjaźni się do teraz. Miss Polski została w 2010 roku. Oprócz tego w 2004 roku otrzymała tytuł Miss Polski Nastolatek. Co więcej reprezentowała Polskę w Miss Universe oraz Miss International. Po tak licznych sukcesach miała wiele propozycji pracy w tym kierunku, ale zawsze stawiała rodzinę i pomoc najbliższym na pierwszym miejscu w swojej hierarchii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Rozalia Mancewicz (@rozamance)

Rozalia Mancewicz mąż

Ze swoim mężem, Marcinem Jaworskim poznała się w Białymstoku. Jest on inżynierem i razem z rodziną modelki prowadzą gospodarstwo agroturystyczne. Co ciekawe w swojej ofercie ma ono organizację wesel, komunii i innych przyjęć okolicznościowych. Tam też odbyła się uroczystość po ślubie pary. Co ciekawe na małżeństwo zdecydowali się już po roku znajomości. Obecnie wychowują swojego synka, dla którego wybrali piękne imię – Henryk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Rozalia Mancewicz (@rozamance)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@rozamance)

Rozalia Mancewicz Instagram

Swoje konto na Instagramie modelka prowadzi pod nazwą @rozamance. Aktualnie obserwuje je 43,5 tysiąca użytkowników tego serwisu. Oprócz pięknych zdjęć z oficjalnych imprez, gdzie kobieta urzeka wyglądem, znajdziemy tam również bardziej prywatne fotografie. Nie brakuje tam rodzinnych pamiątek i wspólnych selfie z synkiem i mężem. Trzeba przyznać, że emanuje od nich niezwykle pozytywna energia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@rozamance)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.