„Chłopaki do wzięcia” – Alex kiedyś była mężczyzną! Teraz śpiewa!

 

Jeżeli oglądaliście program „Chłopaki do wzięcia” to doskonale wiecie kim jest Alex. Od dłuższego czasu pracuje nad swoim wyglądam, aby wyglądać bardziej kobieco…

Chłopaki do wzięcia

Program ten opowiada o zmaganiach mężczyzn z małych miejscowości oraz wsi. To właśnie oni mają nadzieję na poznanie swojej drugiej połówki właśnie dzięki telewizyjnemu show.

Alexandra podczas udziału w programie szukała kobiety, ponieważ jeszcze wtedy występowała jako mężczyzna. Jednak teraz jest już pewna, że czuje się kobietą i próbuje zaistnieć w mediach społecznościowych jako piosenkarka.

 

Ostatnio zapowiedziała, że chce być wokalistką i przygotuje coś wyjątkowego na okazję obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego. Postanowiła, że zaśpiewa piękny utwór „Warszawskie Dzieci”. Trzeba przyznać, że to bardzo odważne posunięcie, ponieważ piosenka ta ma ogromne znaczenie dla Powstańców oraz Warszawiaków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W podróży do Malborka ❤

Post udostępniony przez Alexandra Natalie Boykow (@alexandra_natalie_boykow)

Jak już ostatnio pisaliśmy, ten sam utwór miała zaprezentować Małgorzata Godlewska. Alexandra od razu zaznaczyła, że nie ukradła pomysłu Małgorzacie.

Poniżej macie okazję posłuchać tego utworu w wykonaniu Alexandry…

A jeżeli jesteście zainteresowani to zapoznajcie się z innymi piosenkami nowej „gwiazdy” internetu…