Rosalia zostanie nową gwiazdą muzyczną? Czy to kwestia czasu?

Kim jest Rosalia, która być może zostanie nową gwiazdą muzyczną? Już teraz zaczęła robić międzynarodową karierę i z dnia na dzień może pochwalić się większą ilością fanów.  Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o wschodzącej gwieździe!

Kim jest Rosalia?

To artystka, która pochodzi z Hiszpanii. Urodziła się 25 września 1993 roku. Co ciekawe, w jej rodzinie nikt nie był utalentowany muzycznie. Niemniej  jednak dla niej muzyka stała się największą pasją i postanowiła właśnie z nią związać swoją przyszłość i kształcić się w tym kierunku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Je te vois ce soir Paris ✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️ 🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷 Festival We Love Green 19:45 💗💗💗💗

Post udostępniony przez ROSALÍA (@rosalia.vt)

Rosalia kariera

Niewątpliwie zwróciła na siebie uwagę w momencie występu na gali MTV EMA 2018 w Bilbao. W tym samym roku, jej piosenka Malamente przypadła do gustu tak wielu słuchaczom. Za ten utwór otrzymała aż dwie ważne w środowisku muzycznym nagrody. Debiutancką płytę studyjną wydała w 2017 roku. Nosi tytuł Los Ángeles, a utrzymana jest w całości w klimacie flamenco. Rok później ukazał się drugi album, który odniósł znacznie większy sukces. W dodatku przy jej tworzeniu udział brali znani muzycy. Warto dodać, że jednym z nich był sam Justin Timberlake.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🎧❤️agradecida d poder hacer lo q me gusta🙏🏼

Post udostępniony przez ROSALÍA (@rosalia.vt)

Rosalia Instagram

W rezultacie sukces muzyczny przyniósł jej wielu fanów na Instagramie. Obecnie śledzi ją tam aż 3 miliony osób! Wśród zdjęć znajdziemy kadry z koncertów, sesji zdjęciowych oraz spotkań ze znanymi ludźmi. Co więcej jej teledyski na Youtube biją rekordy wyświetleń.

Bezsprzecznie dziewczyna zachwyca nie tylko pięknym głosem, ale również pozytywną energią i choreografią, jaka towarzyszy jej występom! Wszystkie znaki wskazują na to, że Rosalia zostanie nową gwiazdą w gronie muzyków. Oprócz tego próbuje także swoich sił w aktorstwie. Niewątpliwie jest to utalentowana i sympatyczna młoda dziewczyna!