Reni Jusis: [wiek, mąż, piosenki, Instagram, dzieci, rozwód]

Reni Jusis to piosenkarka, która na polski rynku muzycznym działa już od wielu lat. Jej piosenki zna większość ludzi w Polsce, a ona nie zamierza rezygnować z kariery. Obecnie przygotowuje się do programu Taniec z gwiazdami, gdzie pojawi się jako uczestniczka 10. już edycji programu. Sprawdźmy razem, co wiadomo na jej temat!

Reni Jusis wiek

Tak naprawdę nazywa się Renata Jusis-Makowiecka. Na świat przyszła 29 marca 1974 roku w Koninie. Dorastała w Mielnie, a wykształcenie muzyczne zdobyła w Poznaniu. Jest absolwentka Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej tamtejszej Akademii Muzycznej. Zanim jej kariera rozkręciła się na dobre wzięła udział w wielu konkursach, w których nie miała sobie równych.

 

Reni Jusis piosenki

Jej pierwszy hit to Zakręcona. Pod tym samym tytułem wydała też debiutancki album. Kolejna, tym razem autorska płyta wokalistki zatytułowana była Era Renifera. Słuchacze odebrali ją równie pozytywnie, co tylko zmotywowało ją do dalszej pracy. Hit, który pochodził z następnej płyty to Kiedyś cię znajdę. Ostatni album, jaki wydała do tej pory to Ćma z 2018 roku. Warto wspomnieć, że oprócz tego, że jest wokalistką jest także producentką muzyczną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Reni Jusis (@renijusisofficial)

Reni Jusis mąż, rozwód

Wokalistka do końca kwietnia 2018 roku, związana była z muzykiem Tomkiem Makowieckim. Ich małżeństwo trwało 12 lat i mają dwójkę dzieci. Zarówno syn Teofil, jak córka Gaja bardzo przeżyli rozstanie rodziców. Mimo, że kobietę i mężczyznę dzieliło 9 lat różnicy, wydawało się, że nie jest to dla nich problem. Mimo wszystko po kryzysie, który ich spotkał zdecydowali się rozstać. Na szczęście całą sprawę udało załatwić się podczas tylko jednej rozprawy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Reni Jusis (@renijusisofficial)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Reni Jusis (@renijusisofficial)

Reni Jusis Instagram

Piosenkarka prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @renijusisofficial. Na chwilę obecną obserwuje ją tam 15,5 tysiąca internautów. Jednakże jesteśmy przekonani, że kiedy tylko na antenie pojawi się nowa edycja Tańca z gwiazdami liczba ta się zwiększy. Na jej profilu znajdziemy zdjęcia z oficjalnych imprez i koncertów, ale także te bardziej prywatne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.