Rafał Jonkisz: wiek, dziewczyna, Instagram, Taniec z gwiazdami

Znany model często pojawia się w telewizji, udziela wywiadów i pozuje na ściankach podczas różnych imprez. Ostatnimi czasy związany był z piękną Marcelina Zawadzką, jednak pojawiają się głosy, że ich drogi zeszły się z powrotem. Kim jest Rafał Jonkisz i co o nim wiadomo? Sprawdzamy specjalnie dla Was!

Rafał Jonkisz wiek

Chłopak urodził się w Rzeszowie 14 września 1997 roku. Tam też dorastał razem z trójką rodzeństwa. Kiedy był nastolatkiem jego ojciec zmarł, a całe utrzymanie rodziny spadło na matkę. Od najmłodszych lat interesował się i trenował akrobatykę. Po skończeniu liceum udał się na studia do Warszawy. Konkursy mistera w jakich brał udział to między innymi Mister Polski – gdzie nie miał sobie równych, Mister World oraz Mister Supernational.

 

Rafał Jonkisz dziewczyna

Para poznała się podobno na jednej z imprez u wspólnych znajomych. Co ciekawe różnica wieku, jaka jest pomiędzy nimi to aż 8 lat. Jednakże wydawało się im to zupełnie nie przeszkadzać. Ostatnio w mediach pojawiły się plotki, że jednak nie wszystko między nimi stracone! W sieci zamieścili dużo wspólnych zdjęć z obozu sportowego w Jastarni. Niestety ani Marcelina Zawadzka, ani model nie skomentowali tej sytuacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez RAFAŁ JONKISZ (@rafal_jonkisz)

Rafał Jonkisz Taniec z gwiazdami

Misterowi nie są obce ciężkie treningi i wysiłek fizyczny. Zatem udział w programie Taniec z gwiazdami potraktował jako wspaniałą przygodę i zdobywanie nowych doświadczeń. Co ciekawe w jednym z show TVN wystąpił już wcześniej. Razem ze swoim znajomym wzięli udział w Mam talent, jako zespół akrobatyczny. W tym roku można było śledzić jego losy w Agent – Gwiazdy, gdzie rywalizował z innymi celebrytami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez RAFAŁ JONKISZ (@rafal_jonkisz)

Rafał Jonkisz Instagram

Wszyscy zainteresowani jego osobą powinni zajrzeć na jego profil na Instagramie. Bez problemu znajdziecie go pod nazwą @ rafal_jonkisz. Aktualnie śledzi go tam 340 tysięcy internautów, ale liczba ta stale wzrasta. Model pokazuje tam jak aktywnie spędza wolny czas, a także efekty z sesji zdjęciowych, w których często bierze udział.