Projekt Lady: Klaudia Zielińska. Gdzie mieszka, ile ma lat?

Klaudia Zielińska to jedna z trzynastu pretendentek do wygrania programu Projekt Lady. Co sprawiło, że zgłosiła się na casting? Dlaczego chce zmienić swoje życie?

Klaudia Zielińska LONDYN

Dziewczyna za namową mamy, przestała uczyć się w Polsce i wyjechała do Londynu. Chciała na własnej skórze sprawdzić, jak żyje się za granicą i czy odbiega to od znanych je standardów. Okazało się jednak, że praca jaka została jej zaoferowana szybko sprowadziła ją na ziemię. Ponieważ nie skończyła szkoły i nie zna języka, jedyną opcją była praca w firmie sprzątającej.

Ile lat ma uczestniczka Projekt Lady?

Klaudia ma 22 lata. W Anglii mieszka z chłopakiem, na którego, jak podkreśla nie może liczyć w żadnej sytuacji. Wydaje jej się, że rodzina i przyjaciele zamiast wspierać ją w ciężkich chwilach i zachęcać do dalszego rozwoju, są wobec niej obojętni.

Trudne relacje z matką

Uczestniczka Projekt Lady wyznaje, że jej matka bardziej traktuje ją jako koleżankę do wspólnych imprez, niż jak kogoś dla kogo powinna być autorytetem. Zamiast móc na niej polegać, to ona musi się nią opiekować. Poza tym to od niej nauczyła się łatwo wchodzić w konflikty. Po rodzicielce odziedziczyła również trudny charakter, który niewątpliwie utrudnia jej relacje z innymi.

Plany na przyszłość

Marzeniem Klaudii jest powrót do Polski i zaczęcie życia na nowo. Chciałaby również zająć się czymś bardziej odpowiedzialnym niż sprzątanie. Taka praca nie jest spełnieniem jej marzeń. Oprócz tego jest utalentowana wokalnie. Niestety nikt nie pokierował jej w tym kierunku i już dawno porzuciła związane z tym plany na przyszłość.

Klaudia Zielińska Instagram

W sieci można znaleźć ją pod nazwą @klaudiazielinska_official. Na Instagramie pokazuje zdjęcia z programu, dodaje filmiki na których śpiewa i stylizacje jakie wybiera na co dzień.

Oglądaj Projekt Lady i przekonaj się, jak daleko zajdzie Klaudia Zielińska! Emisja co poniedziałek o 21 30 na kanale TVN.

źródło zdjęć: instagram.com