Pozytywna narzeczona Andrzeja Wrony! Zosia Zborowska

Para nie od razu ujawniała swój związek, mimo spekulacji w mediach nie chcieli wypowiadać się na swój temat w mediach. Kim jest Zosia Zborowska, niezwykle pozytywna narzeczona Andrzeja Wrony? 

Zosia Zborowska [WIEK, RODZINA]

Aktorka urodziła się 17 maja 1987 roku w Warszawie. Od małego miała do czynienia z aktorstwem, ponieważ za równo jej mama, jak i tata zajmowali się nim na co dzień. Dorastała z siostrą Hanną, która obecnie wyjechała do Brazylii, ale Polakom daje poznać się, jako bardzo pogodna influenserka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

PIĄTUNIOOOOO 😋 light by 🌞 makeup by @zosiamakeup #happy #namaksa

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Zofia Zborowska kariera aktorska

Od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje śpiewu. Jako nastolatka, zaczęła interesować się aktorstwem. Ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Ponadto dokształcała się w Los Angeles. Na swoim koncie ma występy w filmach, serialach i na deskach teatru. Oprócz tego podkłada głos w filach animowanych i grach komputerowych.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Kiedy zaczęły pojawiać się plotki dotyczące ich związku, przez długi czas para nie potwierdziła ich oficjalnie. Dopiero po dodaniu wspólnego zdjęcia na ich portale społecznościowe fani mogli być pewni, że znana aktorka i jeden z najbardziej ulubionych polskich siatkarzy są razem. Zosia bardzo często pojawiała się na jego meczach i wspierała w chwilach sukcesu, a także tych mniej radosnych. W maju, również poprzez dodane zdjęcie, pochwalili się, że są już po zaręczynach. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam uroczego komentarza, co jest znakiem rozpoznawczym pary.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Już za chwile…już za momencik..nowa okładka 🤓🙈 #hipoalergiczni #jupi @michalozdobaphotographer

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Zofia Zborowska Instagram

Na swoim profilu (@zborowskazofia) promuje dbanie o otaczające nas środowisko, poleca naturalne produkty oraz zachęca do pomagania innym. Niewątpliwie niezwykle pozytywna narzeczona Andrzeja Wrony nie jedną osobę zaraziła uśmiechem i dostarczyła jej źródła rozrywki. Warto dodać, że na jej stories często pojawiają się filmiki z jej psem, Wieśką, w roli głównej, które są jak znalazł na poprawę humoru.

Za Zosię i Andrzeja trzymamy kciuki i życzymy sukcesów w życiu zawodowym, ale również tym prywatnym!