Pamela Stefanowicz: Piękniejsza połówka duetu Fit Lovers!

Od jakiegoś czasu panuje moda na prowadzenie zdrowego trybu życia. Przez to, coraz większą sławę zyskują osoby związane fitnessem i sportem. Doskonałym przykładem jest na to sukces  Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusz. W tym artykule przedstawiona zostanie piękniejsza połówka duetu Fit Lovers!

Pamela Stefanowicz wiek

Dziewczyna ma 28 lat. Od zawsze uwielbiała sport i wiązała z nim swoją przyszłość. Dlatego skończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku, gdzie z resztą poznała się ze swoim partnerem. Jak zgodnie przyznają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na pewno połączyły ich wspólne pasje, a teraz nie wyobrażają sobie życia bez siebie .

Wyświetl ten post na Instagramie.

Teraz Polska przypomina klimatem Los Angeles. To lubię ! 💛😁☀️ Czas wrócić na YouTube i Instagram, bo ostatnio sobie trochę poluzowałam. Obiecuję poprawę🥳

Post udostępniony przez Pamela Stefanowicz (@pamelastefanowicz)

Pamela Stefanowicz kiedyś

Niewątpliwie jej uroda i wysportowana sylwetka przyczyniły się do tego, że zdobyła wiele nagród w zawodach związanych z fitnessem i kulturystyką. Oprócz tego ma zaświadczenie, uprawniające ją do prowadzenia treningów personalnych oraz bycia trenerem. Dodatkowo w latach wcześniejszych zajmowała się tańcem.

Fit Lovers zaręczyny

W lutym bieżącego roku, podczas pobytu w Las Vegas, Mateusz zdobył się na odwagę i oświadczył partnerce. Wszystko poszło zgodnie z planem i dziewczyna powiedziała 'tak’. Oczywiście uwiecznił wszystko na filmiku, który później wylądował na ich kanale na Youtube, gdzie cieszył się ogromną popularnością.

Pamela Stefanowicz Instagram

Oprócz wspólnego konta, promującego zdrowy styl życia, oboje zdecydowali się na prowadzenie własnych profili. Dziewczynę można znaleźć pod nazwą użytkownika @pamelastefanowicz. Na chwilę obecną, aż 712 tysięcy osób śledzi pojawiające się tam nowości. Chętnie pozuje do zdjęć w bikini i bieliźnie, tym samym odsłaniając swoje wysportowane ciało. Trzeba przyznać, że nie jedna kobieta może pozazdrościć jej figury! Założyła również kanał na Youtube, na którym można obejrzeć filmiki z poradami modowymi i kosmetycznymi.

Bezsprzecznie piękniejsza połówka duetu Fit Lovers ma predyspozycje na bycie gwiazdą. Lubi pozować na ściankach i uczestniczyć w różnego rodzaju eventach. Jednakże nie można odmówić jej motywacji, którą zaraża swoich fanów!