Nadia Długosz: wiek, Instagram, chłopak, BEKSY. Co o niej wiemy?

Kolejną gwiazdą, która zyskała popularność dzięki kanałowi na Youtube jest Nadia Długosz. Dziewczyna jest współzałożycielką kanału BEKSY i robi naprawdę dużą karierę. Jeśli chcecie dowiedzieć się kilku informacji na jej temat – koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Nadia Długosz wiek

Youtuberka urodziła się 25 marca. Jej rodzinnym miastem jest Włocławek. Sama przyznaje, że od zawsze marzyła o występowaniu na scenie. Jako dziecko chętnie brała udział w różnych przedstawieniach i aktywnie udzielała się w ich przygotowaniu. Jednak później życie poprowadziło ją na studia ekonomiczne, które już skończyła. Nie ukrywa jednak, że swoją przyszłość chce wiązać z branżą filmową.

 

Nadia Długosz chłopak

Czy połówka zespołu BEKSY ma chłopaka? To pytanie nurtuje większość fanów dziewczyny. Ona sama jednak niechętnie dzieli się swoim  życiem prywatnym. Na jej koncie na Instagramie znajdziemy zdjęcia tajemniczego mężczyzny, lecz postać na nich jest odwrócona, albo oddalona na tyle, że nie można jej rozpoznać. Jednakże w Internecie pojawiły się spekulacje na temat jej związku z Michałem Sieńkowski. To także znany youtuber. Niestety żadne z nich nie chce skomentować tych pogłosek publicznie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nadia Długosz / BEKSY (@nadjowa)

Nadia Długosz BEKSY

Kanał BEKSY to wspólne dzieło Długosz i Oli Nowak. Na początku ich duet pracował dla Abstrachuje. Jednak z biegiem czasu, zaczęły stawać się popularne i postanowiły się całkiem usamodzielnić. Dziewczyny prezentują na nim w śmieszny sposób podejście kobiet do codziennych sytuacji, miłości i problemów sercowych. Co więcej ich kanał jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Świadczy to o ogromie pracy, jaką wkładają w przygotowania i realizację odcinków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nadia Długosz / BEKSY (@nadjowa)

Nadia Długosz Instagram

Yotuberka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @nadjowa. Na chwilę obecną obserwuje ją aż 564 tysiące użytkowników. Zdjęcia jakie tam dodaję są naprawdę piękne. Oprócz malowniczych widoków z wakacji, znajdziemy tam także efekty sesji i ciekawe stylizacje w jakich pojawia się gwiazda podczas oficjalnych imprez i wydarzeń kulturowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nadia Długosz / BEKSY (@nadjowa)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez / BEKSY (@nadjowa)