Monika Mrozowska: wiek, partner, Instagram, blog, przepisy

Monika Mrozowska przygodę z aktorstwem zaczynała już w młodym wieku. Oprócz tego ma kilka ciekawych pasji, które nadal rozwija. Chociaż w życiu ma wzloty i upadki, jak każdy z nas, wydaję się, jakby uśmiech nie schodził jej z twarzy! Co wiemy na jej temat?

Monika Mrozowska wiek

Aktorka urodziła się 14 maja 1980 roku w Warszawie. Jako mała dziewczynka występowała w znanym zespole muzycznym Fasolki. Studia jakie podjęła są zdecydowanie różne od aktorstwa. Kobieta ukończyła studia pedagogiczne. Co ciekawe dodatkowo zrobiła studium ceramiki. Jest znana przede wszystkim z roli Majki w serialu Rodzina zastępcza. Oprócz tego wystąpiła głównie gościnnie w kilku innych serialach.

 

Monika Mrozowska blog

Kobieta prowadzi bloga monika-mrozowska.pl. Znajdziecie tam między innymi przepisy na zdrowe i pożywne dania. Gotowanie to również wielka pasja aktorki. Wydała nawet własną książkę, w której dzieli się swoimi kuchennymi sekretami z czytelnikami. Oprócz tego, zamieszcza tam artykuły których jest autorką. Dotyczą one głównie przemyśleń aktorki na różne tematy związane z życiem codziennym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Monika Mrozowska partner

W życiu uczuciowym kobiety zachodzą częste zmiany. Jej pierwszym mężem był Maciej Szaciłło. Para ma dwójkę dzieci. Ich córeczki to Karolina i Jagoda. 9 lat po ślubie ich małżeństwo się rozpadło, a ona związała się z innym mężczyzną. Jej wybrankiem był Sebastian Jaworski, operator filmowy. Z nim ma syna Józefa. Jednakże ten związek również nie przetrwał próby czasu. Nic nie wskórała nawet terapia dla par, na którą się zdecydowali. Obecnie na jednym ze zdjęć na Instagramie wyjawiła, że jest z kimś związana. Kim jest tajemniczy wybranek, pozostaje na razie tajemnicą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Monika Mrozowska Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @monikakingamrozowska. Aktualnie śledzi go 76,6 tysiąca obserwatorów. Nie brakuje na nim rodzinnych zdjęć, a także tych z oficjalnych wyjść aktorki. Wszyscy, którzy chcą  być na bieżąco z życiem gwiazdy, powinni zaglądać tam regularnie!