Modelka Playboya nie żyje – zażyła tajemniczą tabletkę.

 

Znana 29-letnia modelka Playboya nie żyje, o czym poinformował jej przyjaciel. Janna Rasskazova imprezowała przez kilka dni, po czym zażyła tajemniczą tabletkę. Teraz sprawą zajmuje się policja i bada nagłą śmierć zaledwie 29-letniej modelki.

Modelka Playboya nie żyje.

Jak się okazuje była modelka Playboya zmarła w trakcie odtruwania się po kilkudniowej imprezie. Zgon nastąpił w jej rodzinnym domu w Moskwie, o czym poinformował obecny w domu przyjaciel Janny.

Janna przez kilka ostatnich dni mocno imprezowała, a kiedy skończyła już zabawę, postanowiła zadzwonić do znajomego lekarza i poprosiła, żeby ten pomógł jej szybko wrócić do formy. Znajomy lekarz podał dziewczynie tabletkę, po której niemal natychmiast zasnęła. Wtedy mężczyzna szybko się ulotnił z jej domu. Przed wyjściem poprosił jej przyjaciół, aby Ci nie zostawiali jej samej.

Przyjaciel Janny cały czas jej towarzyszył i w pewnym momencie zauważył, że zaczęła dziwnie oddychać. Wtedy postanowił ją obudzić. 29-latka wstała i poszła do kuchni – tam zakrztusiła się i upadła na podłogę. Szybko do jej posiadłości przyjechało pogotowie, ale ratownicy nie mogli już nic zrobić. Wstępna diagnoza wykazała, że kobieta zmarła na skutek podania niewłaściwego leku.

Z pewnością już niedługo dowiemy się czegoś więcej na ten temat.

Pozostaje nam tylko współczuć rodzinie Janny Rasskazovej.