Milik się oświadczył! Kim jest jego narzeczona? [Jessica Ziółek]

Arkadiusz Milik oświadczył się swojej dziewczynie! W związku z tym para poinformowała o całym zdarzeniu na swoich profilach na Instagramie. Po wielu latach spotykania się, piłkarz poszedł o krok dalej. Zaręczyny odbyły się podczas wspólnych wakacji. Kim jest narzeczona Arkadiusza Milika?

Arkadiusz Milik Łukasz Milik

Arkadiusz Milik urodził się 28 lutego 1994 roku. Jego kariera rozwinęła się w zadziwiająco szybkim tempie. Pomimo młodego wieku może pochwalić się sukcesami oraz doświadczeniem sportowym w wielu znanych klubach. Od 6 roku życia trenował już w Rozwoju Katowice, natomiast w 2011 roku podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze. Dodatkowo, jeżeli chodzi o zagraniczne kluby, grał m.in. w Bayer Leverkusen, AFC Ajax oraz aktualnie w SSC Napoli. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

3 points ⚽⚽⚽👌 #ForzaNapoliSempre Time for 🇵🇱💪 #GoPoland

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)

Arkadiusz Milik ma starszego brata, Łukasza Milika, który również ze sportem ma wiele wspólnego. Jest trenerem, na co dzień związanym z Górnikiem Zabrze.

Arkadiusz Milik Instagram obecna drużyna

Arkadiusz Milik ma na swoim Instagramie prawie milion obserwujących! Można tam zobaczyć zdjęcia z rozgrywek, podróży jak i wspólnie spędzonych chwil wraz z narzeczoną Jessicą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Happy New Year everyone 🥳 🇺🇸

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)

Aktualnie, Milik związany z klubem SSC Napoli, z którym kontrakt podpisał w 2016 roku na okres 5 lat. Piłkarz swoim talentem i zapałem do gry pokazuje, że można osiągnąć sukces. Wszystko również dzięki ciężkiej pracy. W sezonie 2017-2018 wystąpił w 17 meczach, strzelając 6 goli.

Arkadiusz Milik Jessica Ziółek

Para spotka się już ze sobą od 8 lat. Jak powiedział sam piłkarz, poznali się w centrum handlowym. Aktualnie jego narzeczona realizuje się w branży modowej. Stworzyła własną markę Wild Mascot, której pierwsza kolekcja pojawiła się w tym roku. Jessica Ziółek zdecydowała się na wysokiej jakości tkaniny. Dodatkowo marka posiada w swojej kolekcji spódnice, płaszcze, koszule. Ubrania noszą już coraz częściej polskie gwiazdy.

Jessica Ziółek Instagram zaręczyny wiek

Podsumowując, modelka jest rok młodsza od swojego partnera, urodziła się w 1995 roku. Pomimo tak młodego wieku, już aktywnie realizuje swoje plany. Wspólnie mieszkają na co dzień w Neapolu.

Para zaręczyła się na wspólnych wakacjach na wyspie Mykonos. Jessica Ziółek, jak poinformowała na swoim Instagramie, powiedziała tak! Z drugiej strony, u piłkarza też nie zabrakło tej informacji.

 

 

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.