Męskie Granie 2019 – bilety, artyści, miasta, informacje

To jedna z nielicznych imprez w Polsce, na którą bilety wyprzedają się w ekspresowym tempie. Jeżeli nie zdecydujemy się natychmiast na bilet, szansa aby złapać go później, jest bardzo mała. Męskie Granie 2019 – informacje o biletach, artystach i miastach, w których odbędą się koncerty. To jubileuszowa 10 edycja!

Męskie Granie 2019 koncerty miasta daty

Artyści wystąpią w kilku miastach, dlatego to idealna okazja, aby zaplanować sobie wolny czas i sprawdzić czy grają też w twoim! Jest to świetne rozwiązanie, gdyż nie każdy może sobie pozwolić na dalsze podróże. W tym przypadku jest kilka miejscówek, co znacznie ułatwia plan. Jakie punkty na mapie będą miejscem koncertów? Oto ich lista oraz daty:

  • Poznań, Cytadela, 13 lipca
  • Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
  • Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
  • Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
  • Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
  • Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
  • Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia
Męskie Granie 2019 artyści

Jak co roku, nie może zabraknąć najlepszych polskich nazwisk. Katarzyny Nosowskiej przedstawiać nie trzeba. Silnie związana z festiwalem. W tej edycji odpowiedzialna za tekst do singla Męskiego Grania „Sobie i Wam”. Następnie, Krzysztof Zalewski. Jego talent i charyzma sprawia, że grono fanów sukcesywnie się powiększa. Laureat 2 edycji Idola, kompozytor, autor tekstów.

Na tego pana chyba czeka najwięcej osób. Mowa o Igo, czyli Igor Walaszek. Aktualnie, jeden z najciekawszych głosów w Polsce. Połowa duetu Bass Astral x Igo, których wszystkie koncerty są wyprzedane a kariera rozwinęła się w zaskakująco szybkim tempie. Dodatkowo członek zespołu Clock Machine. Poniżej filmik z występu LIVE Bass Astral x Igo. Warto sprawdzić chłopaków!

Reszta ekipy to: Bartłomiej Pająk, Marcin Macuk, Michał „FOX” Król, Piotr Pawlak i Tomasz Organek. Szykuje się mocny skład, dlatego nie zastanawiajcie się długo nad udziałem w tym wydarzeniu!

Męskie Granie 2019 bilety

Tak, jak wspominaliśmy wcześniej, bilety rozchodzą się bardzo szybko. W przedsprzedaży, która ruszyła 7 maja, nie zostało już nic. Zero biletów. Ci, którzy nie zdążyli, już 6 czerwca od godziny 12 będą mogli kupić wejściówki. Jednak nie zalecamy zwlekać z zakupem.

Poniżej oficjalny singiel tegorocznej edycji Męskiego Grania zatytułowany Sobie i Wam.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.