Mariusz Raduszewski [wiek, żona, Instagram, dzieci, Natalia Siwiec]

Jeśli ciekawi Cię, kim jest Mariusz Raduszewski – mąż Natalii Siwiec – świetnie trafiłeś! W tym artykule dowiesz się więcej na temat partnera pięknej modelki, która stała się popularna po EURO 2012.

Mariusz Raduszewski wiek

Mężczyzna obecnie ma 43 lata. Dorastał w Szczecinie i chodził do tamtejszej podstawówki o profilu sportowym. Już wtedy dał o sobie znać jego talent do piłki nożnej. W swojej karierze grał w kilku klubach. Co ciekawe ostatecznie znalazł się w reprezentacji Polski w piłce plażowej. Cechowały go przede wszystkim dobrze ułożona stopa oraz znakomite umiejętności techniczne.

 

Mariusz Raduszewski żona

Były sportowiec ma za sobą nieudane małżeństwo. Jednakże z tego związku pochodzi jego pierwsze dziecko. Mateusz Raduszewski jest już nastolatkiem. Trzeba przyznać, że jest podobny do swojego ojca. O swojej pierwszej miłości nie wypowiada się prawie w ogóle. Z obecną żona, poznali się już kilkanaście lat temu. Ich ślub był nietypowy, ponieważ odbył się w Las Vegas. Obecnie wychowują ich córkę – Mię. Mężczyzna nie zapomina jednak o swoim pierwszym dziecku. Często we czwórkę jeżdżą na wakacje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mariusz Raduszewski (@architettodellanotte)

Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec

Fani tej pary często zastanawiają się, skąd mają oni pieniądze na tak prestiżowy tryb życia. Drogie ubrania i dodatki, piękny dom i częste podróże do różnych zakątków świata niewątpliwie nie są tanie. Podobno majątku dorobili się w Brazylii. Mianowicie przed ślubem mieszkali w Ameryce Południowej i prowadzili interesy. Dotyczyły one głównie rynku kosmetycznego. Aktualnie przedstawia się jako menager swojej żony i reżyser.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mariusz Raduszewski Instagram

Jego konto na Instagramie śledzi 125 tysięcy użytkowników tego serwisu. Można wyszukać je pod nazwą @architettodellanotte. Wśród zdjęć, które dodaje znajdziemy jego piękną żonę i córeczkę. Bezsprzecznie dodaje do nich urzekające opisy. Tam również dzieli się z fanami cudownymi fotografiami z wakacji. Trzeba przyznać, że wydaje się być bardzo rodzinnym i ciepłym człowiekiem!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.