Marcela Leszczak: uczestniczka jednej z edycji Top Model [WIEK, INSTAGRAM]

Marcela Leszczak uczestniczka jednej z pierwszych edycji programu Top Model w ostatnim czasie zmieniła swoje priorytety. Teraz w jej życiu główną rolę gra rodzina, a mianowicie partner – Michał Koterski oraz ich synek Fryderyk. Co więcej słychać u modelki? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

Marcela Leszczak wiek

Modelka urodziła się 18 maja 1992 roku. A więc aktualnie ma 27 lat. Na świat przyszła w Koninie. Obecnie ze znanym aktorem tworzą zgraną rodzinę, a nawet doczekali się potomka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Miłego weekendu 🤩☀️

Post udostępniony przez Marcela Leszczak (@marcelamargerita)

Marcela Leszczak Top Model

Kobieta brała udział w popularnym programie TVN. Doszła w nim nawet do finału jednak okazało się, że to nie ona zwycięży. Tam można było poznać ją jako silna kobietę, która wie czego chce i bardzo mocno wierzy w siebie. Sama z resztą zaznacza, że według niej to nic złego, a tylko dodatkowa motywacja.

Marcela Leszczak i Michał Koterski

Para poznała się na imprezie sylwestrowej. Oboje podkreślają, że niemalże od razu wpadli sobie w oko. Po krótkim czasie wiedzieli już, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Chociaż wiele osób przestrzegało ją przez zaangażowaniem się w związek z Koterskim, ona postanowiła zaryzykować. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę i na pewno tego nie żałuje!

Marcela Leszczak syn

W 2017 roku na świecie pojawił się ich pierworodny syn. Wybrali dla niego imię Fryderyk. Zgodnie przyznają, że nie chcą jednak aby dorastał w blasku fleszy i bardzo cenią sobie jego prywatność. Doskonale odnaleźli się w roli rodziców, chociaż na początku mieli co do tego obawy. Chcą, aby ich syn wychowany był w szczęściu i mógł cieszyć się beztroskim dzieciństwem.

Marcela Leszczak Instagram

Marcela Leszczak uczestniczka jednej z pierwszych edycji Top Model prowadzi swoje konto na Instagramie. Może odszukać ją tam pod nazwą @marcelamargerita. Do tej pory zyskała już wielu fanów, obserwuje ją tam ponad 98 tysięcy ludzi! Na zdjęciach zobaczymy piękne sesje zdjęciowe, w których uczestniczy, ale także można z nich wywnioskować, jak szczęśliwe życie rodzinne wiedzie razem ze swoim partnerem i synkiem!