Magda Wójcik: finalistka Big Brother 2019. Kim jest?

Jeśli zastanawiasz się, kim jest Magda Wójcik, finalistka Big Brother 2019 koniecznie przeczytaj ten artykuł! Dowiesz się z niego ile ma lat, czym się zajmuje oraz ocenisz jej szanse na wygraną!

Kim jest Magda Wójcik?

Kobieta ma 30 lat. Pochodzi z Kielc. Na chwile obecną mieszka w Anglii. 12 lat temu podjęła decyzję o wyjeździe z kraju. Aktualnie przeprowadziła się do Londynu, gdzie pracuje w modnym butiku. Co ciekawe, parę lat temu podjęła studia w Szkocji na kierunku biotechnologia żywności. Jednak nie zamierza ukrywać, że to moda od zawsze była bliższa jej sercu i z nią wiąże swoją przyszłość. Bardzo ważnym aspektem, na który zwraca uwagę jest wygląd. Sama poświęca bardzo dużo czasu na to, aby wykonać makijaż i dobrać odpowiednią stylizację. Najchętniej w kolorze różowym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Classic underground picture • • • #london #tube #underground #fashion #style #fashionista #outfitinspo #outfitoftheday #fashionblogger #moschino #leopard #styleblogger #pictureoftheday #fur

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb)

Magda Wójcik Big Brother

Jest jedyną kobietą, której udało dojść się do finału. W jednym z pierwszych odcinków Magdalena wyznała, że przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii z powodu ludzi, z jakimi spotykała się na co dzień w Polsce. Według niej są oni bardzo nietolerancyjni i niechętnie nawiązywała z nimi relacje. Twierdzi, że w Anglii nie spotyka się z takim problemem i to podaje jako główny walor tego państwa. Jej plan na życie to zmiana postrzegania codzienności u innych oraz otworzenie własnego sklepu z ubraniami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Robot • • • #jadedbabes #london #fashion #style #pictureoftheday #photooftheday

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb)

Magda Wójcik Instagram

Magda Wójcik finalistka Big Brother 2019 bardzo aktywnie prowadzi swoje social media. Bezsprzecznie jej profil na Instagramie cieszy się dużą popularnością. Mianowicie śledzi go obecnie aż 90 tysięcy użytkowników tego portalu! Dodaje tam zdjęcia, na których pozuje w odważnych stylizacjach, z różnych imprez oraz z przyjaciółmi. Znajdziecie ją tam pod nazwą @magda.wojcik.bb.

Czy uda jej się pokonać kolegów z Domu Wielkiego Brata i to ona wygra program? Aby się o tym przekonać, śledźcie transmisję już 16 czerwca 2019 roku!