Lord Kruszwil: znany youtuber. [WIEK,INSTAGRAM]

W Internecie pełno jest gwiazd, które zyskują sławę poprzez nagrywanie filmów na Youtube. Najczęściej są to młodzi ludzie, którzy robią karierę, dzięki zabawnym i kontrowersyjnym materiałom, które udostępniają na swoim kanale. Lord Kruszwil, znany youtuber również zasłynął dzięki temu. Kim jest i czym się zajmuje?

Lord Kruszwil kto to?

Wiele osób zastanawia się, jak naprawdę nazywa się Lord Kruszwil. Spieszymy z odpowiedzią dla wszystkich zainteresowanych jego osobą. Można domyślać się, że jego pseudonim wziął się od nazwiska, ponieważ brzmi ono Kruszel. Natomiast na imię ma Mateusz. W sieci jednak częściej posługuje się wymyśloną nazwą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marek Kruszel (@kruszwil)

Lord Kruszwil wiek

Urodził się 23 marca 2001 roku. A więc ma dopiero 18 lat. Pochodzi ze Szczecina. Obecnie jednak mieszka w Poznaniu. To właśnie tam nagrywa filmiki na swój kanał Youtube. Wśród internautów zdania na jego temat są podzielone. Jedni mają go za rozpieszczone dziecko, które stać na realizację wszystkich zachcianek, dla innych zaś staje się wzorem do naśladowania.

Lord Kruszwil Youtube

Od 2017 roku prowadzi swój kanał, który nazywa się właśnie Kruszwil. Materiały, które tam dodaje bardzo szybko zyskują popularność i trafiają na listę najchętniej oglądanych. Przy tym asystuje mu tajemniczy Kamerzysta. Nie ujawnia on jednak swojej tożsamości, czym pobudza tylko ciekawość widzów. Jego filmy nie mają głębszego przekazu, a ich tytuły to między innymi Chodzę w szpilkach przez cały dzień, Reakcja mojej mamy na posprzątany dom, czy Eksperymentalny test butów za 3500 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marek Kruszel (@kruszwil)

Lord Kruszwil Fame MMA

Po ostatniej gali Fame MMA zaczęły pojawiać się plotki, że na kolejnej popularny youtuber stanie do walki w klatce. Jego rzekomym przeciwnikiem ma być Mini Majk. Warunkiem ich spotkania ma być wynagrodzenie 50 tysięcy złotych, które przekaże na cele charytatywne. Dodatkowo federacja ma zobowiązać się do tego samego. Niewątpliwie byłby to bardzo interesujący pojedynek. Czy do niego dojdzie? Tego dowiemy się pewnie niebawem.

Lord Kruszwil Instagram

Lord Kruszwil, znany youtuber prowadzi także swój profil na Instagramie. Można wyszukać go pod nazwą @kruszwil. Aktualnie obserwuje go 843 tysiące osób! Tam też informuje, że jego mama również posiada swoje konto, które znajdziemy pod nazwą @barbarakruszel.

Z poniższego filmiku możecie dowiedzieć się ile zarabia Lord Kruszwil: