Leonie Hanne: niemiecka blogerka [INSTAGRAM, BLOG]

W sieci coraz większą sławę zyskuje Leonie Hanne, niemiecka blogerka, która ma fanów na całym świecie. Bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Dodatkowo zajmuje się dodawaniem wpisów na jej bloga. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Leonie Hanne wiek

Leonie Sophie Hanne urodziła się 31 lipca 1988 roku. Krajem w którym przyszła na świat są Niemcy. Początkowo kobieta interesowała się zarządzaniem przedsiębiorstwami i nawet ukończyła studia w tym kierunku. Jednakże niedługo po tym uświadomiła sobie, że tak naprawdę fascynuje się modą. Aktualnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek modowych na całym świecie.

 

Leonie Hanne kariera

Inflencerka ma na swoim koncie współprace już z takimi znanymi markami jak Tommy Hilfiger, Lancôme, Bulgari, a także Triumph. Przyznaje, że moda odgrywa w jej życiu dużą rolę praktycznie od zawsze. Już jako nastolatka marzyła o założeniu własnego butiku, kiedy dorabiała w jednym do kieszonkowego. Na początku prowadzenia bloga zajmowała się sprzedawaniem swoich ubrań i w ten sposób usłyszało o niej szersze grono odbiorców.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Leonie Hanne (@leoniehanne)

Leonie Hanne blog

W jednym z wywiadów zdradza, że nazwa jej bloga powstała z chęci połączenia wszystkich aspektów związanych z modą i podróżowaniem. Jeśli jesteście zainteresowaniu, jak wygląda koniecznie zajrzyjcie na ohhcouture.com. Jest on połączeniem dwóch największych pasji kobiety. Co ciekawe już po skończeniu szkoły udała się w podróż dookoła świata. Uważa, że odkrywanie nowych miejsc na kuli ziemskiej jest tym, co chciałaby robić przez resztę życia. Bloga prowadzi razem ze swoim partnerem Aleksem Galievskym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Leonie Hanne (@leoniehanne)

Leonie Hanne Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @leoniehanne. Tam też znajdziecie wiele przepięknych zdjęć z podróży, które regularnie odbywa! Aktualnie obserwuje go aż 1,9 miliona internautów! To naprawdę pokaźna liczba. Nie ma się co dziwić, że Leonie Hanne, niemiecka blogerka, jest nazywana jedną z najbardziej wpływowych i opiniotwórczych osób w branży modowej.