Kim jest Justyna Gradek? Co spowodowało, że jest sławna?

W życiu niewątpliwie przeszła duża przemianę. Karierę zaczynała jako jedna z najpiękniejszych KSW Girl. Popularności dodały jej związki ze znanymi mężczyznami i kampanie reklamowe prestiżowych firm bieliźniarskich. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kim jest Justyna Gradek koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Justyna Gradek – wiek, początki kariery

Modelka urodziła się 18 sierpnia 1993 roku, a więc obecnie ma 25 lat. Moment, w którym zaczęła być rozpoznawalna to debiut jako KSW Girl. Sama przyznaje, że nie było zamierzone działanie, tylko pod wpływem chwili wysłała zgłoszenie na casting. Bez wątpienie nie żałuje tej decyzji, ponieważ dzięki temu wzbudziła zainteresowanie swoją osobą.

Kariera modelki

Pierwszym magazynem, który odezwał się z propozycją sesji zdjęciowej był CKM. Jej kariera zaczęła nabierać tempa. Gradek może pochwalić się również tym, że jest ambasadorką firm Secret Lashes i Bas Bleu Company.

Związek z Philippem Pleinem

Kiedy związała się z Philippem Plainem w mediach aż huczało. To niemiecki projektant mody, który krytykowany jest za dość częste zmiany partnerek. Jako jego partnerka wystąpiła w pokazie jego kolekcji, podczas jednego z tygodni mody. Ich wiązek podobno był bardzo burzliwy, a z biegiem czasu zdecydowali się na rozstanie.

Ślub z Karolem Miśkiewiczem

18 maja 2019 roku para pobrała się. Pan młody to zawodnik MMA. Ceremonia do samego końca była utrzymywana w tajemnicy przed mediami, a odbyła się  w Łodzi, rodzinnym mieście Gradek. Na tę okoliczność wybrała ona dość odważna suknię, która podkreślała jej kształty i była uszyta z koronki. Miśkiewicz zaprezentował się w bordowym garniturze. Całe przyjęcie odbyło się pod gołym niebem, a dodatkową atrakcją był pokaz fajerwerków.

 Instagram

Kobieta jest także instagramerką. Jej profil obserwuje 577 tysięcy ludzi, a ona sama chętnie pokazuje zdjęcia z podróży, imprez medialnych i sesji zdjęciowych. Nie omieszkała również zamieścić fotografii ze ślubu. Przeglądając jej profil dowiemy się kim jest Justyna Gradek, a przy okazji możemy przyjrzeć się jak zmieniła się na przestrzeni lat.

źródło zdjęć: instagram.com