Ola Nowak- kim jest znana youtuberka? [WIEK, MODELKA, INSTAGRAM]

Influenserka, youtuberka i modelka. Chętnie bierze udział w kampaniach reklamowych i udziela wywiadów. Przeczytaj kilka faktów o Oli Nowak i dowiedz się więcej na jej temat!

Ola Nowak Youtube

Wspólnie z Nadią Długosz w sieci prowadzą swój kanał, który nazywa się Beksy. Mogą pochwalić się największa liczbą subskrypcji, jeśli chodzi o polski kanał prowadzony przez kobiety. Dziewczyny zaczynały od współpracy z ekipą AbstrachujeTV, w póżniejszym czasie zdecydowały się na założenie własnego biznesu. Dzięki specyficznemu poczuciu humoru, z dnia na dzień zyskują coraz więcej fanów, a ich filmy biją rekordy polubień!

Ola Nowak Instagram @ola_nowak

Na Instagramie śledzi ją aż ponad 855 tysięcy osób! Pokazuje tam fanom odwiedzane przez siebie miejsca, piękne widoki i imprezy w których bierze udział. Osoby, które ją obserwują wiedzą, że zadaje się z osobami sławnymi w sieci, np. Angelika Mucha, Siostry Bukowskie, czy Osi Ugonoh. Niegdyś głośno o niej było z powodu rzekomego związku z synem Edyty Górniak, Allanem Krupą. Jednak sama niechętnie odnosi się do tego wątku.

Kampanie reklamowe i współpraca

Dziewczyna na swoim koncie ma już współpracę z firmami takimi jak MISSGUIDED, czy Maybelline. Często również zapraszana jest na eventy związane z modą i firmami kosmetycznymi. Może pochwalić się wspólnymi projektami z Martinem Stankiewiczem, Jessicą Mercedes i Ajgorem Ignacym.

Ola Nowak ile ma lat?

Pochodzi z Nowego Sącza. Niegdyś studiowała dziennikarstwo w Warszawie, a jej pasją są muzyka i podróże. Relacje na Instagramie bezsprzecznie potwierdzają te słowa. 21-latka przez większość czasu wiedzie życie na walizkach, ale to w Warszawie postanowiła osiąść na stałe i właśnie w tym mieście niedawno kupiła mieszkanie. Jak sama mówi, mimo wszystko zawsze udaje jej się połączyć wyjazdy prywatne z pracą.

To zaledwie kilka faktów o Oli Nowak. Aby dowiedzieć się więcej polecamy śledzić jej portale społecznościowe, a na poprawę humoru obejrzeć filmiki na kanale Beksy!

źródło zdjęć: instagram.com

Poniżej przedstawiamy filmik, w którym influenserka odpowiada na dość nietypowe pytania: