Katarzyna Ptasińska: wiek, życiorys, Na Wspólnej, Instagram. Kim jest?

Wszyscy fani młodej aktorki mają co świętować! Ich ulubienica wystąpi w nowej edycji popularnego programu rozrywkowego na antenie Polsatu. Czy pokona konkurencję i dotrze na sam szczyt? Internautów najczęściej interesuje Katarzyna Ptasińska, wiek życiorys, Na Wspólnej i jej Instagram.

Katarzyna Ptasińska wiek, życiorys

Urodziła się 16 października 1989 roku w Lublinie. Natomiast na studia udała się do Łodzi. Uczelnia na którą uczęszczała to Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna. Od wielu lat związana jest z Teatrem Kamienica. Oprócz tego występuje na deskach Teatru Capitol w Warszawie oraz krakowskim Teatrze Variete.

 

Katarzyna Ptasińska filmy i seriale

Na telewizyjnym ekranie debiutowała w znanym serialu TVP – M jak miłość. Jednakże największą popularność dała jej rola Beaty w Na Wspólnej. Właśnie za tę rolę pokochali ją widzowie i z niecierpliwieniem oczekują by poznać dalsze losy jej bohaterki. Oprócz tego wystąpiła w kilku innych produkcjach, o których było głośno. Między innymi zagrała w Święcie zmarłych oraz kolejnym serialu – Pułapka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasia Ptasińska (@kasiaptasiaptasinska)

Katarzyna Ptasińska w nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo

Co ciekawe aktorstwo to nie jedyna dziedzina, którą się interesuje. Kobieta jest także dyplomowanym historykiem oraz antropologiem kultury. Co więcej uwielbia czytać książki o funkcjonowaniu mózgu. A jakby tego było mało nic nie sprawia jej takiej przyjemności, jak aktywność fizyczna. Jej ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu to długie spacery, taniec oraz jazda samochodem. Równie chętnie podróżuje i spędza czas ze swoim kotem.

 

Katarzyna Ptasińska Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @kasiaptasiaptasinska. Jak na razie obserwuje ją jedynie 7 tysięcy użytkowników, ale niewątpliwie ta liczba wzrośnie już po emisji pierwszych odcinków.

Będziecie trzymać kciuki za Katarzynę Ptasińską w Twoja twarz brzmi znajomo? Czy doświadczenie, które zbierała podczas występów w teatrach wystarczy by pokonać konkurencje i zwyciężyć program? O tym przekonamy się już jesienią na antenie Polsatu!