Karolina Pisarek: uczestniczka Top Model [WIEK,CHŁOPAK]

Jedną z licznych młodych osób, których kariera nabrała tempa po udziale w jednym z programów TVN jest profesjonalna już modelka o niebywałej urodzie. Karolina Pisarek – uczestniczka Top Model odnosi sukcesy na skalę międzynarodową i nie zamierza jeszcze powiedzieć stop! Co o niej wiadomo? Jak wyglądają kulisy jej drogi na sam szczyt?

Karolina Pisarek wiek

Młodziutka gwiazda wybiegów urodziła się 16 sierpnia 1997 roku. Ma dopiero 21 lat, a zrobiła karierę, której może pozazdrościć jej niejedna pracująca przez całe życie osoba. Niedawno zarobiła pierwszy milion. Ponadto w jednym z wywiadów powiedziała, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

Karolina Pisarek Top Model

Mimo, że nie wygrała edycji, w której brała udział odniosła sukces na taką skalę, że rzadko udaje się to nawet zwycięzcą. Chociaż jury programu nie do końca było przekonane, czy poradzi sobie podczas pokazów, udowodniła, że jeśli się czegoś naprawdę chce, trzeba do tego dążyć. Niewątpliwie nie osiada na laurach i ciągle podejmuje coraz to nowe wyzwania. Mianowicie może pochwalić się wieloma sesjami okładkowymi najrozmaitszych magazynów z Polski i zagranicy, a także współpracą z popularnymi markami oraz projektantami. Niewątpliwie kolejnym sukcesem dziewczyny jest pozycja w rankingu 100 najpiękniejszych twarzy świata. Zgarnęła także nagrody za Sukces roku i Modelkę roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Karolina Pisarek chłopak

Po nieudanym związku z Damianem Kordasem, popularnym kucharzem, związała się z kolegą po fachu. Obecnie jej partnerem jest Daniel Matsunaga. To Brazylijczyk, który obecnie mieszka na Filipinach. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę w napiętym grafiku i regularnie odwiedza się w rodzinnych krajach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Karolina Pisarek Instagram

Karolina Pisarek, uczestniczka Top Model na Instagramie prowadzi swój profil pod nazwą @karolina_pisarek. Obecnie obserwuje ją tam 747 tysięcy użytkowników tego serwisu. Oczywiście znajdziemy tam urocze zdjęcia z jej chłopakiem, na których pokazują jacy są ze sobą szczęśliwi. Oprócz tego modelka dodaje fotografie z sesji i podróży po świecie.