Julia Dybowska: jej partner to milioner! [INSTAGRAM, PARTNER]

W obecnych czasach bardzo łatwo zasłynąć poprzez prowadzenie kont na portalach społecznościowych. Również w ten sposób rozpoznawalna stała się Julia Dybowska. Jej partner jest starszy o kilkadziesiąt lat, a dodatkowo może pochwalić się niemałą fortuną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat to artykuł dla Ciebie!

Julia Dybowska – kim jest?

Żyje w sposób, jakiego mogłoby pozazdrościć jej wielu. Drogie ubrania od projektantów, dalekie podróże i piękne ciało nie stanowią dla niej żadnego problemu. Dodatkowo partner, którego stać na wszystkie zachcianki swojej wybranki. Brzmi prawie jak opowieść z filmu, prawda?

 

Julia Dybowska i jej partner

Kobieta związana jest z dużo starszym od siebie Robertem Tchenguizem. Mężczyzna ma już 58 lat i pochodzi z Teheranu. Wartość jego majątku szacuje się na aż cztery miliardy złotych. Zajmuje się papierami wartościowymi i to na nich dorobił się tylu pieniędzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia (@juliadybowska)

Julia Dybowska Robert Tchenguiz

Jak się okazuje przed wspólnym mieszkaniem nie powstrzymuje ich nawet fakt, że mężczyzna nie jest rozwiedziony. Z żoną mają dwójkę dzieci. Co więcej czteropiętrową kamienicę, która jest własnością biznesmena zamieszkują wszyscy razem. Polce nie przeszkadza to w zupełności. Wydaję się, że bardziej martwi się o swój wygląda i karierę w sieci, niż o niecodzienną sytuację, z jaką mają do czynienia. Całej sytuacji niesmaku dodaje fakt, że bierze w niej udział dwójka dzieci małżeństwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia (@juliadybowska)

Julia Dybowska Instagram

To tam zaczęła się kariera kobiety. Oczywiście z biegiem czasu, kiedy stawała się bardziej popularna, a jej zarobki się zwiększały, zmieniał się również jej wygląd. Nie ukrywa tego, że lubi poprawiać swój wygląd i przywiązuje do niego naprawdę dużą wagę. Bezsprzecznie skutkiem tego jest chętne pokazywanie ciała na zdjęciach. Podoba się to zwłaszcza męskiej części jej fanów. Na Instagramie jej konto znajdziemy pod nazwą @juliadybowska. Co ciekawe obserwuje ją aż 402 tysiące użytkowników!

Jak myślicie, Julia Dybowska i jej partner spędzą ze sobą resztę życia?