Jakub Kucner – czym zajmuje się model obecnie? [DZIEWCZYNA,SERIALE]

Dzielnie reprezentował Polskę podczas wyborów Mister Supranational 2018. Zajął tam najwyższe miejsce w historii naszego kraju. Kim jest Jakub Kucner i czym zajmuje się teraz? Czy modeling to jedyne zajęcia, w jakim się odnajduje? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule poniżej!

Jakub Kucner wiek

Model urodził się 28 marca 1988 roku. Dorastał i uczył się w Poznaniu. Jest absolwentem Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Dodatkowo ukończył również studium aktorskie, a także kurs lektorski. Może pochwalić się licznymi sukcesami w wyborach misterów. Brał udział w konkursie na Mistera Polski, Mister Global, a także Mister Supernational.

 

Jakub Kucner – gdzie występował?

Widzowie mogli oglądać go w najbardziej popularnych polskich serialach. Epizodyczne role odegrał w produkcjach takich jak Barwy Szczęścia i M jak miłość. Wielu zna go z roli w Na sygnale. Co więcej współpracował z poznańskim Centrum Kultury. Oprócz tego wziął udział w programie tanecznym Polsatu, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jakub Kucner (@jakub_kucner)

Jakub Kucner Karolina Zagozdon

Dla wszystkich fanek przystojnego modela mamy smutną wiadomość. Mężczyzna związany jest od długiego czasu z Karoliną Zagozdon. Ona również próbowała swoich sił w branży modowej, jednak nie wyszło jej to tak dobrze jak partnerowi. Między innymi połączył ich szlachetny cel pomocy biednym dzieciom z Afryki. Razem założyli fundację i udzielają się w akcjach humanitarnych. Trzeba przyznać, że mimo znakomitej prezencji ich fani rzadko mogą zobaczyć parę razem pozującą na ściance. Nie upubliczniają również swojego życia prywatnego, co niewątpliwie jest teraz w modzie u celebrytów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jakub Kucner (@jakub_kucner)

Jakub Kucner Instagram

Jeśli chcecie dowiedzieć się, nad czym aktualnie pracuje Jakub Kucner i czym zajmuje się w wolnym czasie, koniecznie zajrzyjcie na jego profil na Instagramie. Jego nazwa to @jakub_kucner. Obserwuje go 313 tysięcy internautów. A uwierzcie nam, że jak na mistera przystało jest na czym zawiesić oko!