Iwona Sobieraj: kolejna dama Projekt Lady? [INSTAGRAM, WIEK]

Czy Iwona Sobieraj to kolejna dama programu Projekt Lady? Dowiedz się o niej więcej i oceń jakie ma szanse na wygraną!

Skąd pochodzi i ile ma lat?

Uczestniczka Projekt Lady ma dopiero 19 lat, a więc jest jedną z najmłodszych tam dziewczyn. Od małego uczy się prowadzenia gospodarstwa rolnego, ponieważ jej rodzina takie posiada. A więc praca na roli nie jest jej straszna. Pochodzi z małej miejscowości Gryzy.

Relacje rodzinne

Na co dzień mieszka z matką, z którą wspólnie zajmują się gospodarstwem. Jej ojciec odszedł, a wszystkie jego obowiązki spadły waśnie na Iwonę, ponieważ mama od 12 lat zmaga się z nowotworem. Mimo to, między nimi dochodzi do częstych kłótni. Według dziewczyny nikt nie docenia trudu, jaki wkłada w codzienne obowiązki. Natomiast same pochwały zbiera jej brat fryzjer, który mieszka w Warszawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#polishgirl #girls #hotgirls #girl #red #crazygirls #fanny #beatifull #partygirls

Post udostępniony przez Iwona (@iwona_sobieraj)

Plany na przyszłość

Iwona obecnie uczy się w technikum weterynaryjnym i z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Bardzo lubi zajmować się zwierzętami. Jej pupilem jest krowa o imieniu Lusia. Liczy również na to, że kiedyś przejmie rodzinne gospodarstwo.

Co chciałaby zmienić w sobie podczas trwania programu?

Iwona ma nadzieję, że w Projekt Lady odkryje swoją kobiecość i nauczy się, jak prawidłowo dbać o siebie. Twierdzi, iż to że mieszka na wsi nie usprawiedliwia zaniedbań jakichś się dopuściła. Jednocześnie podkreśla, że uwielbia życie jakie tam prowadzi i nie wyobraża sobie mieszkać w mieście. Właśnie to może być przyczyną sposobu, w jaki patrzy na inne uczestniczki słuchając ich wypowiedzi.

Iwona Sobieraj Instagram

Dziewczyna prowadzi swój profil pod nazwą @iwona_sobieraj. Niestety nie znajdziemy tam zdjęcia jej ulubionej krowy, ale dowiemy się jak spędza wolny czas i jak zmieniała się na przestrzeni lat.

Żeby dowiedzieć się, czy Iwona Sobieraj to kolejna dama programu Projekt Lady koniecznie bądź na bieżąco z emitowanymi odcinkami! Dodatkowo sprawdzisz, jak odnajduje się podczas nietypowych dla niej do tej pory czynności.

źródło zdjęć: instagram.com