Isaac Carew – kto to? Wiek, Instagram, Dua Lipa

O byłym chłopaku popularnej piosenkarki, której kariera rozwija się z dnia na dzień, również jest całkiem głośno w sieci. Kim jest Isaac Carew? Z czego jest znany i dlaczego stał się sławny? Jeśli jesteście ciekawi, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Isaac Carew kto to?

Mężczyzna urodził się 24 marca 1986 roku w Wielkiej Brytanii. Zasłynął głównie poprzez swoje hobby, jakim jest gotowanie. Zajmuje się przyrządzaniem prostych, a zarazem zdrowych posiłków. Niewątpliwie wkłada w to całe serce, co doceniają jego fani. Co więcej jest także modelem. Na swoim koncie ma współpracę ze znanymi markami odzieżowymi. Wydał również książkę własnego autorstwa, w której zdradza swoje niektóre sekrety kucharskie.

 

Isaac Carew Dua Lipa

Związek tych dwojga był dość burzliwy. Mieli zarówno wzloty i upadki, o których według pogłosek posłuchać możemy w piosenkach artystki. Para poznała się w 2015 roku i wydawało im się wtedy, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Jednakże czas zweryfikował ich znajomość i ostatnimi czasy rozstali się na dobre. Dodamy tylko, że nie jest to ich pierwsza rozłąka. Tym razem, zaledwie kilka dni po zerwaniu, pojawiły się plotki, że dziewczyna spotyka się już z innym znanym modelem. Mianowicie chodzi o Anwara Hadid – brata popularnych modelek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ISAAC CAREW (@isaaccarew)

Isaac Crew Instagram

W sieci profil kucharza znajdziecie pod nazwą @isaaccarew. Aktualnie obserwuje go ponad 644 tysiące użytkowników. Wśród zdjęć, które dodaje nie brakuje oczywiści dań przygotowanych przez niego. Trzeba przyznać, że na widok niektórych aż ślinka cieknie! Tam również znajdziecie selfie przystojnego modela, a z relacji, które chętnie udostępnia swoim fanom dowiecie się, jak wygląda jego codzienność. Co ciekawe również tam, zarówno on, jak i jego byłą dziewczyna potwierdzili pogłoski o ich rozstaniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ISAAC CAREW (@isaaccarew)

Jak myślicie, ich drogi w przyszłości znowu się połączą, czy to już definitywne rozstanie wokalistki i szefa kuchni?