Igor Walaszek – gwiazda Męskiego Grania. Kim jest?

Kim jest Igor Walaszek, gwiazda Męskiego Grania 2019? Razem z innymi artystami wykonuje singiel Sobie i Wam, który promuje tegoroczną imprezę. Jest znany również z duetu Bass Astral x Igo. Co więcej wiadomo na jego temat?

Igor Walaszek [ILE MA LAT, Bass Astral x Igo, KONCERTY]

Muzyk urodził się 16 lipca 1992 roku. W tym roku skończy 27 lat. Skończył szkołę w Krakowie, a następnie postanowił zająć się muzyką bardziej profesjonalnie. Otworzył wytwórnie muzyczną, a także jest częścią duetu Bass Astral x Igo. Osobą, która tworzy go razem z nim jest Kuba Tracz. Razem pokazują nowe oblicze muzyki elektronicznej, czego dowodem jest natychmiastowy brak biletów w momencie wejścia ich do sprzedaży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Igo na Albo inaczej 2 @albo.inaczej #alboinaczej2 fot. @slvsky

Post udostępniony przez BassAstralxIgo (@bassastralxigo)

Iglo Records

Oprócz tego, że Igor Walaszek jest głównie wokalistą, postanowił założyć własną wytwórnię muzyczną. W 2016 roku, przy współpracy z Filipem Jarzęckim powstało właśnie Iglo Records.

Igor Walaszek [DZIEWCZYNA, ŻYCIE PRYWATNE, INSTAGRAM]

Wokalista raczej niechętnie dzieli się życiem prywatnym, tak więc pytany o to, czy ma dziewczynę stroni od odpowiedzi. Jednakże wierni fani dopatrzyli się w sieci zdjęć Igora, na których towarzyszy mu piękna kobieta. On sam jednak nie potwierdza tych, plotek, ale również im nie zaprzecza. Co ciekawe nie prowadzi również własnego profilu na Instagramie. Fanom muzyka musi wystarczyć jedynie wspólne konto, prowadzone przez duet Bass Astral x Igo. Panowie informują tam o najbliższych koncertach oraz pokazują, jak wygląda ich praca na co dzień. Do tej pory zaobserwowało ich już ponad 14 tysięcy osób. Zainteresowani znajdą ich pod nazwą @bassastralxigo.

Trzeba przyznać, że wszystko wskazuje na to, że Igor Walaszek, gwiazda Męskiego Grania, coraz lepiej odnajduje się w świecie znanych osobistości. Nie ma się co dziwić bo jego głos naprawdę urzeka!