Igor Jakubowski: finalista Big Brother 2019. Kim jest?

Kim jest Igor Jakubowski, finalista Big Brother 2019? Program stał się jednym z najlepiej oglądanych w historii, a poczynania uczestników na bieżąco śledzi wielu telewidzów. W związku z tym, że Igor Jakubowski to finalista obecnej edycji postanowiliśmy przybliżyć jego sylwetkę. Jeśli jesteś ciekawy, czym się zajmuje i ile ma lat koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Igor Jakubowski kim jest?

Finalista programu ma 26 lat i aktualnie mieszka w Koninie. Mówi o sobie, że nic nie daje mu tak dużej satysfakcji, jak pomoc innym i współpraca z różnymi osobowościami. Nie wchodzi w niepotrzebne konflikty, a jeśli kogoś poznaje, z góry zakłada, że ma do czynienia z dobrym człowiekiem. Co więcej odrzuca go obmawianie ludzi za ich plecami. Osobiście woli wyrażać swoje zdanie prosto w oczy. Stroni od osób, którym można zarzucić zarozumiałość i brak szacunku do innych. Bliscy twierdzą, że cecha która go wyróżnia to zdecydowanie dobre serce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#boxingislife

Post udostępniony przez Igor Jakubowski (@igorcyganjakubowski_official)

Czym zajmuje się Igor Jakubowski? [WALKI, BOKS]

Jego pasją jest sport. Uwielbia wysiłek fizyczny i to w jaki sposób może pozbyć się złych emocji na sali treningowej. Zawodowo zajmuje się boksem. Na swoim koncie ma nawet udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Ponadto jest dziesięciokrotnym mistrzem Polski, a także wicemistrzem Europy. Podkreśla, że jego najwierniejsi fani to najbliższa rodzina.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Tylko ja i moja bieżnia, cygan jak dzik w nią wjeżdża ❗ Czy to napewno październik ❓ @brachole_polska

Post udostępniony przez Igor Jakubowski (@igorcyganjakubowski_official)

Igor jakubowski Instagram

Trzeba przyznać, że na swoim profilu @igorcyganjakubowski ma już wielu fanów. Obecnie obserwuje go tam ponad 20 tysięcy internautów. Oczywiście możemy zobaczyć tam liczne zdjęcia z walk, treningów, ale także prośby o oddawanie na niego głosów, skierowane do telewidzów.

Niewątpliwie Igor jakubowski, finalista Big Brother 2019 skradł serce niejednej fance. Czy w programie poradzi sobie równie dobrze, jak na ringu? O tym przekonamy się już 16 czerwca 2019 roku!